AÖF Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bir sınavım 0 yazıyor puan olarak. Anlamadım nasıl bir isabet yanlışlar doğruyu götürmüş. Sokim böyle işe

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

6,5 nasıl bir puandır ya

5-10-15 diye gitmiyomu

Beyler bu kredi 4 kredi 5 olayı varya ders kredi numaraları. 4 olanlar kötü 5 olanlar fena değil bunun bi hesaplamada sınıf geçmede vs faydası oluyomu ?

siyahbereli tarafından 07/Ara/16 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

o kadar çalışmama rağmen en yüksek notum 51 mk çocukları baktılar burdan iyi para geliyor ne yapsakta mezun etmesek diye uğraşıyorlar 

edit: facebook sayfalarında millet isyan ediyor

adeleks tarafından 07/Ara/16 17:13 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeeMoo
    CeeMoo's avatar
    Erkek

Anlaşılan iyi tutucaz.O değilde 3.sınıf Psikoloji en az 55 beklerken 15 nedir :Z Ne yapıyor bunlar zaten 10 tane çıkmış soru vardı :D Alayını ezberledim birde.Komedi resmen.

HUU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunların ben yanlış doğru muhabbetine ....  çakmışız 1 ders harici hepsinden heralde çan eğrisi iyice düşecek 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

geldi yine tipini si.. finalleri sınav giriş belgesini çıkarmayan/unutan varsa hatırlatalım . vizelerde alınan notlardan sonra insanın sınava bile giresi gelmiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

geldi yine tipini si.. finalleri sınav giriş belgesini çıkarmayan/unutan varsa hatırlatalım . vizelerde alınan notlardan sonra insanın sınava bile giresi gelmiyor

hocam benim merak ettiğim bi şey var, girmezsem yarın ne olur mesela? FF mi oluyor direkt?

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

6,5 nasıl bir puandır ya

5-10-15 diye gitmiyomu

Beyler bu kredi 4 kredi 5 olayı varya ders kredi numaraları. 4 olanlar kötü 5 olanlar fena değil bunun bi hesaplamada sınıf geçmede vs faydası oluyomu ?

1 yanlış 0,25 puan. 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

hocam benim merak ettiğim bi şey var, girmezsem yarın ne olur mesela? FF mi oluyor direkt?

aynen hocam öyle oluyor

Eğer öğrenci vize sınavına girmiş fakat final sınavına giremeyecekse, o öğrencinin vize notu yetersiz kalacaktır ve öğrenci vize sınavından 100 alsa dahi dersten kalmış kabul edilir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

6,5 nasıl bir puandır ya

5-10-15 diye gitmiyomu

1 yanlış 0,25 puan. 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor. 

Hocam ben 20 sorudan 17 sini doğru yapınca 4 yanlış bulamayacağı için 3 soru sallama hakkımız var zannediyordum. Tamam Matematiğim bu yüzden 6,5 :) biyerde de okumadım dötümden uydurdum resmen. Eyvallah hocam 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 7844 Toplam Mesaj: 66
aöf sonuçlar