folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Aof.Anadolu.Edu.Tr Öğrenci Mailim Kapatılıyor.

Aof.Anadolu.Edu.Tr Öğrenci Mailim Kapatılıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Ben şifreyi unuttum, sistemde de eski telefon no kayıtlı, yenileme yapamıyorum. Aöf bürosuna gittim, güncelleme yapamıyoruz dediler, başka bi internet sitesi üzerinden mail attım tekrar, haber bekliyorum bakalım. 

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı

@abdullahazad edu mail satışlarına başlayacaktı vazgeçti heralde

Bende başlayacam, yakında üniversitem kayıt edecem sizleri

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

@LynXMaSTeR

Senin verdiğin mail adresine, AÖF'den buraya yönlendirdiler kapanmaması için ne yapılması gerek diye mail attım. Gelirse haftaya cevap gelir gelmezsse kalır öyle :)

@mkyb

Yok hocam ara ara girerim.

@FrodoTheYuzuksuz

Senden de cevap bekliyorum.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

@hypont1c 

https://support.microsoft.com/en-us/office/turn-on-automatic-forwarding-in-outlook-on-the-web-7f2670a1-7fff-4475-8a3c-5822d63b0c8e

şurada anlatımı var, hesap içeriğini göremediğim için mevcut mu bilemiyorum :/ Bi bak istersen

Ben 4 sene evvel mersin üni için yapmıştım bu yönlendirmeyi, 2 senedir mezunum ve kullanmaya devam ediyorum bu yöntem ile. Açıkcası hangi mail panelini kullandıklarını bile hatırlamıyorum.

FrodoTheYuzuksuz tarafından 24/Haz/22 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Acı Çekene Saygı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı

@hypont1c 

https://support.microsoft.com/en-us/office/turn-on-automatic-forwarding-in-outlook-on-the-web-7f2670a1-7fff-4475-8a3c-5822d63b0c8e

şurada anlatımı var, hesap içeriğini göremediğim için mevcut mu bilemiyorum :/ Bi bak istersen

Ben 4 sene evvel mersin üni için yapmıştım bu yönlendirmeyi, 2 senedir mezunum ve kullanmaya devam ediyorum bu yöntem ile. Açıkcası hangi mail panelini kullandıklarını bile hatırlamıyorum.

Mersin üniversitesi değil Anadolu üniversitesi. Her ünivesitenin sistemi ne zaman aynı olmuş ki ?

Ayarlamayı kendin yapmış gibi şurda şu var diye anlatınca çözüm buldum sandım bir an :|

Maile geri dönülcek mi bakalım.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

banada geldi bugün çok üzgünüm.

Anadolu Universitesi Internet hesabiniz ve e-posta adresiniz 07 Temmuz 2022 tarihinden sonra iptal edilecektir. Lutfen kisisel verilerinizi yedekleyiniz. B001

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

@hypont1c 

Mersin üniversitesi değil Anadolu üniversitesi. Her ünivesitenin sistemi ne zaman aynı olmuş ki ?

Ayarlamayı kendin yapmış gibi şurda şu var diye anlatınca çözüm buldum sandım bir an :|

Mail protokolleri genelde aynı oluyor hocam, kaldı ki üniler Gmail, Outlook gibi altyapıları kullanıyor =) 

Acı Çekene Saygı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

@hypont1c 

Mail protokolleri genelde aynı oluyor hocam, kaldı ki üniler Gmail, Outlook gibi altyapıları kullanıyor =) 

Genel yazarsan istisnalar olduğu anlamına gelir :) Altyapılar aynı olunca policy, kısıtlamalarda aynı mı oluyor ? 

Değinmek istediğim, senin ilk yorumun varsayımsal olmuş. Farklı bir Ünideki sistemin burda da olduğunu farz ederek yazmışsın. Alt dudağıyla yanan sigarasını tutan esnaf gibi şöyle şöyle yap devam et demişsin gibi :D 

Bahsettiğin mail forwarding her mail servislerinde default olarak gelen bir seçenek fakat her Üniversitenin sisteminin aynı bile olduğunu düşünürsek policy sayısı, listesi farklıdır. Mersin Üniversitesin de varsa Eskişehir Anadolu Üniversitesin kesin olacak diye bir şey yok. Sonuçta özellik ya da hizmet kısıtlanılabilir.

İlk yorumunu tekrar okursan kesinmiş gibi yazmışsın herşeyi =) Bu yüzden alternatif bir çözüm buldun zannettim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Listedeki Windows Server OS Licence Keyleri birilerine lazım olabilir. 

Generate edildikten sonra lisansların iptal olması gibi bir durum olacağını zannetmiyorum. Uzun süredir kullandığım windows 8.1 education(embeded) lisansını burdan almıştım ilk dreamspark zamanlarından. Hala kullanıyorum. O zamanlar daha çok licence Key vardı tabi :|

Açıköğretim hesabına girdikten sonra erişebilirsiniz.

https://www.outlook.com/aof.anadolu.edu.tr

link;

https://portal.azure.com/#view/Microsoft_Azure_Education/EducationMenuBlade/~/software

hypnot1c tarafından 25/Haz/22 03:22 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Maalesef benim de kapanmış