folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Apartmana Güvenlik Kamerası Yaptıracağız

Apartmana Güvenlik Kamerası Yaptıracağız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

istanbulda olsan yardımcı olurdum 
    sana tavsiyem  fason ürünlerden uzakdur   kurulum yaptırıcağın firmanın referanslarını dikkate al 
    önerilen kamera markaları 
    neutron, cenova, walkerton, nitrocam 

apartman için   samsung , lg, panasonic, biges gibi firmaların ürünleri gereksiz maliyet harcaması olur 
     ve ne yaparsan yap balitech marka ürünlerden uzakdur  
    1.3mp ahd kamera seçimi apartman için ideal 
    maliyeti düşürmek için harddisk ve monitör gibi şeyleri siz almayın arıza oluştuğunda başınız çok ağırır ve masraflı olur  herşey firma garantisinde olması daha iyi 

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

6 kameralı sistemi 3.000 e kurmuştum. Hocam kdv dahil kar düşük oluyor tim gün çalışıyorsun tonla gizli gider var. Kablo kanalı , jackler yakıt  işçi vs bunlarıda göze katarak aslında 3-3.5 bin maks kaliteye göre 4-4.5 bin iyidir.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Bizim eski siteye biz çıktıktan sonra yapmışlar kabak gibi ortada ve yanında ışıklar var caydırıcılıktan başka etkisi yok. 

Yan siteye de yapmışlardı aynı sitede bir kaç kez hırsızlık vakası oldu yine faydası yok. Caydırıcı olacak şekilde fake kamera en iyisi yoksa hırsız her türlü işini görüyor..

Hocam asıl amaç zaten caydırıcılık. Yoksa hırsız girdikten sonra pek bir şey yapılamıyor.

İncelediğim kadarıyla 1 m kabloya 1 m işçilik yazılıyor ve birim fiyatı 1 TL. 

Tek tek uğraşmak için ne bilgim, ne zamanım ne de enerjim var zaten:) Anahtar teslimi yaptırmak, sıkıntı çıktığında destek almak en azından kavga edebileceğim birini bulmak benim için en iyisi:)

Apartmanda karasal analog kablo hattı yok, sadece çanak ve multiswitch denen cihaz var. Kamera görüntülerini insanlara dağıtma yolu var mı?

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı

bizim de eryamandaki binaya fiyat almışlar en ucuz 22bin lira gerçekten bu kadar maliyetli mi bu iş ya 

Vay bee , biz boşa uğraşıyoruz abi 16dairelik , 4 katlı binaya 1.500liraya kamera takiyoruz adamlar 22k istiyor. Ne demişler nüfus=para 

Ankara da retro ve goldnet var onlarla iletişime geç kameraları dvr cihazını filan en dandiginden al. 

Full hd bina içi izlemiceksiniz sonuçta en dandiginden devam edin , oda iyidir. 

Dvr önemli değil içinde hdd varsa devam , kayıt ve izleme özelliği varsa tamamdır. 

Çok para harcama abicim :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Tabii ki var , combiner denen swich alıyorsunuz ve herkes evinde kamerasını izliyor 

45yildir bu işin içindeyiz :D 

Şaka bir yana dediğim doğru :) combiner ve bir makina daha var herhangi bir tv ciye git sana verir o aletlerden abi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Dvr önemli değil içinde hdd varsa devam , kayıt ve izleme özelliği varsa tamamdır. 

Teşekkürler hocam, tek derdim olur da ihtiyaç duyulursa kayıtlara, polise minecraft videosu izletmeyelim:)

Olaylara karışmayın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Teşekkürler hocam, tek derdim olur da ihtiyaç duyulursa kayıtlara, polise minecraft videosu izletmeyelim:)

Emin ol polisin kullandığı mobese de öyle:) 

Abicim en dandiginden derken öyle fahiş fiyatlar vermeyin gerek yok , anlamında söyledim standart bina ve büyük şehir olduğu için 3000-4000lirayi geçmesin diyorum hayırlısini diliyorum :) 

Toplam Hit: 2566 Toplam Mesaj: 18
ankara dvr güvenlik kamerası gece görüşü altındağ