folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Aponun 6 Avukatı Mecliste

Aponun 6 Avukatı Mecliste

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    kemalperk bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu piçi hala besliyoruz millet hergün şehit veriyoruz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz şu güney doğuya bi atom bombası atmalı

haksız yere soykırımla suçlanacağımıza yapalım bitanesini öyle suçlanalım a.q. pisliklerinin kökünü temizlemek lazım.

suç bunlarda değil pasif kalan ab den ve abd den korkan askerin ve devletin bi bok yapamayız biz gene şehit vermeye devam... 

Bu piçi hala besliyoruz millet hergün şehit veriyoruz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz ,

...suç bunlarda değil pasif kalan ab den ve abd den korkan askerin ve devletin bi bok yapamayız biz gene şehit vermeye devam

hoja sectiim cumlelere katılıorum ama o 2. satır nasıl bir piskopatlık nası bi rahatsızlıktır yaa. Yuh olsun sana, ben guney dogu da yasayan insan kadar karınca oldurulse bile yine icim acır. Snn insanlıgına

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

amk piçleri bunları ayırcan amk pkk sempatizanı olanları oraya ajanlar göndercen kimin pkk hakkında ne düşündüğünü öğrnecen pkk ya ilgi duyanları öldürcen amk bunlar böyle temizlenir. gerberticen amk hepsini. Bu Vatan Bölünmez Bu Böyle Biline Bu Vatan Uğruna Hazırız Ölmeye Aponun Piçleri Sabrımız Kalmadı TAHRİBAT geliyor Sikecek Ananı..

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    dodobig bunu yazdı:

yemin toreni devam ediyor.piçler türkçe yemin ettiler.son cumleside:

BUYUK TURK MILLETI ONUNDE namusum ve şerefim uzerine and içerim.

ordu ve cumhur başkanı torene katılmadı

:)

Hangi şeref hangi namus?

Güldürmeyin beni Allah aşkına..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Umarim bu ulkemde yeni bir ic catismaya yol acmaz, sonucta zarar gorecek olan yine halk olacaktir.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Ehehe :) Nicke bak temenniye bak :)

Dediğin gibi bir kaosa yol açabilir, bence istedikleri de bu ama bizim halkımız güçlüdür, kanmaz!! Umarım!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı:

Ehehe :) Nicke bak temenniye bak :)  - bana  komik gelmedi,  ama yinede espiri yapmak icin sarffettigin emege saglik

Dediğin gibi bir kaosa yol açabilir, bence istedikleri de bu ama bizim halkımız güçlüdür, kanmaz!! Umarım!!

Aslinda ne anladigina bagli: bence kullanici ismim, temennigim -hatta fikirlerim cok iyi bagdasmakta 

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

...suç bunlarda değil pasif kalan ab den ve abd den korkan askerin ve devletin bi bok yapamayız biz gene şehit vermeye devam

hacı sen ne diyon yha bu ülkede askeriyeden başka hiç bişiye ne hükümete ne siviltoplum örgütlerine ne siyasi partilere hiç bi boka güvenemen eğer hala bi manda altında deilsek ordumuzun gücünden dolayıdır ayrıca askeriye gerekli görse ne abd yi nede ab yi sikler gider siker gelir siyasiler çekinebilir abd ve ab den ama askeriye asker TÜRK ASKERİ Bİ BOKTAN KORKMAZ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek

Nankörlerin imralı yasağı ve hazineden mahrum kalma yasağı var yani para alamıcaklar daha çok engel olur inşallah.

La vittoria sara nostra !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Anarsist bunu yazdı:
    alp bunu yazdı:

Ehehe :) Nicke bak temenniye bak :)  - bana  komik gelmedi,  ama yinede espiri yapmak icin sarffettigin emege saglik

----------------------------

aslinda ne anladigina bagli: bence kullanici ismim, temennigim -hatta fikirlerim cok iyi bagdasmakta 

anarsist butun duzene karşı cıkan, hic bir kural ve sınırlama istemeyen, tam bagımsız, tam ozgur ve tam sorumsuz olmak isteyen insandır. anarşistligin en geniş sınırı, hic bir sınırlama olmayan bir ortam bulma ve gerekirse yaratma arzusudur.
    (alıntı)

Şimdi hoca nickindeki kavram ile temenninin uyuştuğunu düşünüyorsan, düzene karşı çıkan bir kavram ile halkın huzurunu yan yana koyabiliyorsan senden özür diliyorum, yanlış yazmışımdır o zaman...Ama ben hiç öyle düşünmüyorum..

Halk huzuru ve Anarşizm, garip vesselam.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elbet son sözü söyleyeceğimiz,son kurşunu sıkacağımız zaman gelcek  ozaman görecekler ebelerininkini a.q cocukları
Toplam Hit: 3645 Toplam Mesaj: 21