Apple Store Da Çalışan Mürid(E)?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

Arkadaşlar apple store da çalışan varsa aramızda yardımcı olabilir mi?Acaba cihazı hangi şikayetlerle götürürsek değişim uyguluyolar?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Ne iyi ettinde sordun hocam ya bende bilgi alayım 

4 aylık 6 var 1 ay önce elimden düşürüp ekranı kırdım ekranı kullanabiliyorum sorun yok kırık şekilde 

Kasa da çizilme falan var aradığımda 390 tl gibi bir fiyat ekran değişimi dediler ama kasaya fiyat vermediler ona servis bakıcak diye 

Sanırım benim gibi kıl olanlar bir çiziğe değiştirenlere itafen kasa değişimi sıkı tutuyorlar tabi asli nedeni bilmiyorum bi 400'de ona saydım 

800 tl telefonu yenileyeceğim lakin telefonun wifisinde bir halt var, samsung grand 2 aynı noktada odanın aynı noktasında deli gibi net çekerken 

6 çekmiyor vine uygulamasında 6sn'lik videoları zor açıyor, gene herkese olan bir sorun ekranın sol üstünde açıklık var lakin kırıldığı için bunu benden bilirler

Bu normalde 1 ay sonra kendi açılmıştı, Formüller nedir, para vermekten çekinmiyorum sadece öyle hala yok şu yok bu diyip değiştirme var mıdır bendede merak konusu oldu 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Genelde değişim power tuşu, home tuşu, çeşitli yazılım hataları, dokunmatik kendi kendine dokunması, cihazın belli aralıklarla donması gibi durumlara 

Apple Store da çalışan bir mürid var sadece fakat tim de çalıştığım ve sürekli garantiye cihaz yolladığım için sana tavsiyem birden çok sorun yaz ve ilk bakışta anlaşılamıycak şeyleri de ekle bir kaç sorun birleşti mi Apple direk değiştiriyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Eğer iPhone 6 ise kasa Köse'lerinde bi oynama oluyor o yüzden 2. Gidişte hep değişim oluyor, 3 ay içerisinde 3 kez değiştirdiler cihazı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

Kaskolattır telefonu geç ne uğraşıyon :D

Tanrı Türkü Korusun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Genelde değişim power tuşu, home tuşu, çeşitli yazılım hataları, dokunmatik kendi kendine dokunması, cihazın belli aralıklarla donması gibi durumlara 

Apple Store da çalışan bir mürid var sadece fakat tim de çalıştığım ve sürekli garantiye cihaz yolladığım için sana tavsiyem birden çok sorun yaz ve ilk bakışta anlaşılamıycak şeyleri de ekle bir kaç sorun birleşti mi Apple direk değiştiriyor 

Power ve home tuşları için değişim programları var evet. Ama ben de öyle problemler yok 5s kullanıyorum. İlk bakışta anlaşılamıyacak sorunlar ne gibi şeyler olabilir mesela ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

Güncel

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Ekranın sağ üst köşesi bastırınca içeri giriyor hocam 2 arkadaşımın 5s'inde mevcut birtanesi yolladı değiştirdiler öteki üşengeçlikten gitmiyor. 

Bende zorluyorum içeri girsin gidip değişim istiycem :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

hazır konu açılmışken benimde anakart bozuk yurt dışı gelme iphone5 fatura yok :)

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Bi mürid var ama kendini açık etmiyor. Ey mürid Baran abiye selam söyle git gel tanıdım ilk zamanlarından ilk yerinden oda simayen beni tanıyor artık ;) :))) 

belki de senmisin acaba o :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Bi mürid var ama kendini açık etmiyor. Ey mürid Baran abiye selam söyle git gel tanıdım ilk zamanlarından ilk yerinden oda simayen beni tanıyor artık ;) :))) 

belki de senmisin acaba o :)

Baran abi hangi store da zorlu da mı akasyada mı ? Yardımcı olur mu bize 😀

Toplam Hit: 2016 Toplam Mesaj: 13
apple telefon telefon apple mürid müride randevu store