folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Apple Store'a Dalıp Tüm Cihazların Ekranlarını Kıran Deli

Apple Store'a Dalıp Tüm Cihazların Ekranlarını Kıran Deli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ANZAK bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Seramik kasa olupta çizilmeyeni var. Xiaomi mi5 seramik olanı mesala. Adamlar kendilerine o kadar güveniyor ki YouTube'a kendileri çizilme videosu çekip atıyor. 

Burada fanboyluk yapıp övmemenin manası yok. Bir kullanıcı olarak söylüyorum ki iPhoneların kasa kalitei çok kötü. En ufak şeyde çiziliyor. Hele ki gold modelleri. İlk alındığından beri kılıfla kullanılan cihazda boya atması oldu.

apple çizilmez diye reklam yaptımı , htc gibi ekranıyla çivi çaktımı , fanboyluk değil ürün bu. adam telefona jac koymadı diye laf atıyorlar  beğenmeyen almaz  adam tek port sadece usb type c ile macbook yaptı beğenmeyen almaz piyasa tekel mi iphone almayanı dövüyorlarmı ?

çizilebilir diye yazmış , note 4 e kadar tüm samsungların kasasındaki boya dökülüyordu kime değişim yaptılar? 

xiaomi iyi bir marka güzel bir marka fakat ülkemizde gerçek anlamda olmadıkları için oppo dan oneplus dan farkı yok malesefki.

iphone gold serisinninde rengi soluyor zamanla samsungların ekarnı ölüyor ghost efekt oluyor zamanla lg lerin hepsinin anakartı bozuk mesela tüm üreticilerin hatası var mükemmel bir ürün mü var dünyada ? :) 

malesef yok herkez önce parası kadar sonra ihtiyacına uygun cihaz alabilecek akla sahip mantığa sahip telefon çizildi diye getirsin biri türkiyede dayak yer hocam yemeli de , glass kendi kendine kırıldı diye gelen bile var telefonada kendi kendine çizildi demeleri normal tabi o ayrı.

700 liralık xiaomi mi4 kadar olamıyormu ürün çizilmiyor ayrıca su sitedeki postlarını apple a mail at sana maas baglarlar herhalde vatanini bu kadar savunmazsın kodum markasını ne savundun arkadas

ben sırf onu değil googlı da savunurum xiaomi yi de savunurum  ms yi savunmam bi :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

adama hiç birşey yapmamaları normal, Türkiyede de yaşanmış daha önce, arkadaşım çalışıyordu Apple Store'da , birisi girip Macleri devirmiş sıra ile, 7 tane varmış yanyana 5 ini devirmiş, sonra tutmuşlar. Neden yaptın filan, arkadaşla iddiaya girdik demiş, özür dilemiş dönüp gitmiş. Yaptırım yok, müşteri haklıdır dediler yenilerini koyduk yerine dedi. 

Hocam bende müthiş bir apple hayranıyım ama bu kadarına ihtimal bile vermiyor ya. Biri gelecek benim dükkanım da malıma zarar verecek yada çalıştığım yerde kan alırım. Hatta konuyu okurken dedim ki bu Türkiye de olsa orda çalışanlar girmişti adama diye 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

Bu olay Türkiye'de olmuş olsaydı bu adamı herkesten önce PanxeR tutar s*kerdi.

yada işsiz kalırdım ? mağazada zarar gören veya çalınan herşey bizden kesiliyor hocam. sigortası olup olmaması fark etmez. 

@Austen herkezin savunmaya ihtiyacı vardır suçluların bile , tekrar diyorum kimse zorla al demiyor ? alma tepkini almayarak koy. olsun bitsin.  beğenmemek bedava. 

kimse de demiyor mu aranızdan bi dakka kardeşim neden benden kesiyorsun diye?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

yada işsiz kalırdım ? mağazada zarar gören veya çalınan herşey bizden kesiliyor hocam. sigortası olup olmaması fark etmez. 

@Austen herkezin savunmaya ihtiyacı vardır suçluların bile , tekrar diyorum kimse zorla al demiyor ? alma tepkini almayarak koy. olsun bitsin.  beğenmemek bedava. 

hangi mağazada çalışıyordun hocam ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

kimse de demiyor mu aranızdan bi dakka kardeşim neden benden kesiyorsun diye?

şirket sahibi zikile zikile öpmeyi öğrenmiş bizden kesildiği halde yani stok takibini olabildiğince iyi yaptığımız halde stok açığı çıkıyor düşün bide kesilmese yani kimsenin umrunda olmasa ne olur cihazları çalan mı ararsın aksesuar çalan mı ararsin zamaninda kazığını yediği için hepimiz doğal karşılıyoruz bu arada sigortanın bu tarz şeyleri kapsaması için mağzadan ürün çalınması veya para çalınması gibi bir zorlama olması gerek yani şahıs mağza kapalı iken gelecek zorla kilitli kapıdan girecek çalacak yada silah vb bir şeyin zoruyla yapacak tehdit altında olacaksın duymadınız mı kaç yerde ptt soyuldu da para çalışanlardan kesildi diye merak eden için timde çalisiyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    hezarfen bunu yazdı

adama hiç birşey yapmamaları normal, Türkiyede de yaşanmış daha önce, arkadaşım çalışıyordu Apple Store'da , birisi girip Macleri devirmiş sıra ile, 7 tane varmış yanyana 5 ini devirmiş, sonra tutmuşlar. Neden yaptın filan, arkadaşla iddiaya girdik demiş, özür dilemiş dönüp gitmiş. Yaptırım yok, müşteri haklıdır dediler yenilerini koyduk yerine dedi. 

Hocam bende müthiş bir apple hayranıyım ama bu kadarına ihtimal bile vermiyor ya. Biri gelecek benim dükkanım da malıma zarar verecek yada çalıştığım yerde kan alırım. Hatta konuyu okurken dedim ki bu Türkiye de olsa orda çalışanlar girmişti adama diye 

Ben olsam sallamam.

150 milyar dolarlık şirketde biri gelip cihazları kırsa ben nie yüz göz olayım herifle.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

50.000 euro zarar açıklanmış.

mkyb tarafından 02/Eki/16 23:08 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple'ın yeni aldığı kararla tüm Apple Storelarda iPhonelar için hırsızlık koruması için kablo olmayacakmış. Cihazlara özel yazılım yüklenecekmiş ve mağaza kapısından çıktığı anda hem telefon hemde kapıda güvenlik ötmeye başlayacakmış. Ha olduda tüm bunlara rağmen yine çalındı Apple telefonu uzaktan kilitleyerek hiç bir şekilde açılmayacak hale sokacakmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

150 k girdi adama. 

elindeki o kum topunu zevk topu olarak kullanır artık :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple'ın yeni aldığı kararla tüm Apple Storelarda iPhonelar için hırsızlık koruması için kablo olmayacakmış. Cihazlara özel yazılım yüklenecekmiş ve mağaza kapısından çıktığı anda hem telefon hemde kapıda güvenlik ötmeye başlayacakmış. Ha olduda tüm bunlara rağmen yine çalındı Apple telefonu uzaktan kilitleyerek hiç bir şekilde açılmayacak hale sokacakmış.

zaten sırf icloud hesabı kursalar yeter kullanamayacak hiç kimse

Toplam Hit: 5761 Toplam Mesaj: 51
apple store fransa