Apple TV 4K

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Bir Apple TV 4K almayı düşünüyorum, buna değer mi? Diğer sistemlerin avantajları veya dezavantajları nelerdir?

Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla eksi tarafı web tarayıcı yok 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

yeni nesil 4K WiFi olan modeli kullanıyorum 180 ekran televizyonumda gayet memnunum iptv vs Netflix gibi uygulamalar androidlerden çok daha hızlı stream ediyor tavsiye edilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

bir yıldan fazladır kullanıyorum. Memnunum fakat arkadaşın dediği gibi web tarayıcı yok. Marketi yeterli birçok uygulama var. Uygulamalar stabil çalışıyor. Diğer iOS cihazlarla uyumu iyi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

postum olsun istediğim için yaziyorum. hiç kullan madim bilmiyorum. iyi geceler.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

İnat dir rec tır bunlar olmuyor herhalde bunlar olmuyorsa roku da iyi bir sistem diyorlar 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Apple Tv (4K olmayan bir önceki) 

sanırsam 5 yıldır kullanıyorum , gerçekten çok stabil sadece işini yapan bir cihaz , eğer illegal apk işine girmeyecekseniz uygulama marketi çok güçlü oyunları güzel kasma donma gram olmuyor kumandasının şarjı iyi gidiyor

kesinlikle tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yeni 3. nesil Apple tv 4K alacaksan TV nın de 4k UHD ve hdr+ olması gerektiğini düşünüyorum çünkü o standart ta güncel bir cihaz.artı safari yi özellikle mi koymuyor Apple garip bir kafa.mac book lar da ki Parelels gibi xcode programı üzerinden Apple ağını delerek kişiselleştirebilirsin.bunların haricinde kararlı işlemcileri Apple nın dünyasının kendisi.ben TV izlemeyi seviyorum diyenler için,ideal stick ler şunlar bunlardan kararlı.Ben hala kendim için android mi box kullanıyorum,pişmanlığını görürsem anında geçerim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Kullandığımız internet sağlayıcının ücretsiz TV paketiyle birlikte Apple TV vermişlerdi, sanırım 4 yıldır falan kullanıyoruz. Performans açısından stabil çalışması açısından hiç bir sıkıntı yok. İnternet hızı 1gbit olduğu için zaten Netflix YouTube vs gibi yerlerde takılma olmuyor. 

İptv uygulamaları da çok fazla var, gayet iyi. Çok fazla uygulama-oyun vs ilgim olmadığı için bilgim yok. Elinde Macbook varsa kolayca ekran yansıtabilirsin. 

Daha önce elimde bir Mag256 bir de Android box vardı ikisi de çok hantal geliyordu. Android boxa APK yüklemek güzel tabi ama Apple TV çok iyi. 

Tek sıkıntım kumandası. Bir şeyleri yazarken (YouTube'da) acayip uğraştırıyor. Wifi klavye bağlamak lazım belki bilmiyorum ama ben kumandasını hiç sevmedim. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Kullandığımız internet sağlayıcının ücretsiz TV paketiyle birlikte Apple TV vermişlerdi, sanırım 4 yıldır falan kullanıyoruz. Performans açısından stabil çalışması açısından hiç bir sıkıntı yok. İnternet hızı 1gbit olduğu için zaten Netflix YouTube vs gibi yerlerde takılma olmuyor. 

İptv uygulamaları da çok fazla var, gayet iyi. Çok fazla uygulama-oyun vs ilgim olmadığı için bilgim yok. Elinde Macbook varsa kolayca ekran yansıtabilirsin. 

Daha önce elimde bir Mag256 bir de Android box vardı ikisi de çok hantal geliyordu. Android boxa APK yüklemek güzel tabi ama Apple TV çok iyi. 

Tek sıkıntım kumandası. Bir şeyleri yazarken (YouTube'da) acayip uğraştırıyor. Wifi klavye bağlamak lazım belki bilmiyorum ama ben kumandasını hiç sevmedim. 

En yenilerin de bile kumanda ları sorunlu.şarjlı olması konfor fakat aşırı kalitesizlik tezat yaratıyor.kumanda ya bağlı kalmaya gerek yok telefonu da bağlıyorsun mi box lar gibi.tarayıcısı ve APK özgürlüğünü sağlarsan süper olur.sadece TV için saçma geliyor bu kişisel tabi.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

postum olsun istediğim için yaziyorum. hiç kullan madim bilmiyorum. iyi geceler.

hiç dokunmuşluğum yok apple tv'ye ama benim neyim eksik dedim ben de yazıyorum, iyi geceler.

ekleme : pahalıymış bu meret eksik kalmaya devam edebilir :) gerçi neye şaşırıyorum apple'ın ucuz ürünü var mı diyor ve iyi geceler diliyorum :)

MaviGozluDev tarafından 20/Nis/23 01:41 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 1426 Toplam Mesaj: 18
televizyon apple tv