Araba Alcam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

bende daihatsu hijet yada wolksvagen t3 alcam  :W

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

10 tane şahin al :) parçası ucuz kolay bulunur. gazla çalışır. kıışın kaloriferi ısıtır. set atılır hertürlü hava atılır : )

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

madem zevkine otomobil alıyosun subaru impreza sti al karizma güç vsre herşey onda mevcut sürüş keyfini başka hiçbir otoda alamazsınsubaru%20impreza%20sti subaru%20impreza%20sti

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Honda civic abi gemi gibi araba ve çok sportif siyah cam ve çelik jant işi bitirir 10 numara alet boşver a3 falan

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

A3 vadesini doldurmuş bir model bence 98 den beri yollarda iki makyajlayıp her sürdüler piyasaya tıpkı golf gibi. Golf efsanesi bitti artık üretilmeyecek aynı son bence a3 modeli içinde yakındır.

Mini falan söylenmiş ben tavsiye etmiyorum neden dersen 10 tane gördüysem yolda 8 inin egzosu sallanarak gidiyor :) Dolayısıyla bi antipatim var.

Satmak için araba alınmaz ama ikinci elinide düşünmek zorundasın. Bu demek değildir ki piyasası olan bi araba al ama ikinci el de çok kaybettirmeyecek otomobillere yönel.

sonuç benim önerim ; BMW 1 serisi Motor seçenekleride zengin ; 1.6 cc, 1.8 cc, 2.0 cc

Yakıt tüketim / performans gönlün neden yanaysa

Bir kaç ilan :

http://www.sahibinden.com/2008_118i_34_000_kazasiz-15WQQaXQQ19844438WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/iddaa_ediyorum_sifir_gibi_daha_iyisi_yok!!!!!-32WQQaXQQ19820036WQQpXQQdisplayitem

Şimdiden hayırlı olsun...

Solak Cerrah
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

bmw 1 serisi, 118 ya da 120

http://kocaer.me
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

audi a3 fena araba ama 1.18 tavsıye ederım oda çok güzel araba ikisinden biri ama bmw ağır basar benden söylemesı;) adama ıkinci eli olmayan arabalar teklif etmeyın sızde 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

a3ler çok güzeldir.. ama ben olsam üzerine 5bin daha koyar vw scirocco 1.4tsi alırdım..

http://www.sahibinden.com/160hp_temiz_scirocco-56WQQaXQQ19609590WQQpXQQdisplayitem

aşığıyım :\

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

valla hocam   o bahsettiğin 40-50 bin lirayı arabaya vermeni tavsiye etmem..

şöyle ki,
    aldığın arabadan uzun süreli ve verimli faydalanmak istiyorsan düzenli bi' bakımı olacak ki buda ufakta olsa para gitçek demektir..
    ki ilk senelerde de kendi servisine götürürsün bakım için..
    arıza verir parça değiştirirsin masraf çıkar..
    su yakmayacağı bi gerçek, arabada konfor aradığın kadar tasarrufta arıcaksın. Km de 300 bin ve falzasını yaktıktan sonra limuzin konforu olsa ne olur olmasa ne olur..  çok yakan bi araba alıp gezemedikten sorna fayda etmiyor.. çok kullanıcam uzun seneler kullanıcam diyorsan kaliteside önemli hocam.. audi bmw vs zaten sağlam arabalar ama alman araabası olmasın ama motor sağlam olsun diyorsan toyota öneririm.. bende toyota var örneğin 300bin i geçti araba motorundan bi şikayet çıkarmadı maşalah..
    malum bide trafik cezaları var.. hele ki ankaradaysan radar dı ışıktı habire ceza..
    sana konforla beraber yakıttada zorlamıcak bişiler tavsiye ederim..

velhasıl  30-35 bin gibi bi bütçe ayırıp araba alırsan ileriki dönemde de kazandığın parayı direk harcarsın arabyla ilgili harcamalarıda kalan paradan karşılarsın vs vs :P :p

edit büdüt edit büdüt : :  ne alırsan al  şimdidien hayırlı olsun alacağın araba

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dikkatli sür hoca.
    Hayırlı olsun.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 7952 Toplam Mesaj: 51