Araba Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

arkadaşlae merhaba,

40-45 bin tl bütçeli araç tavsiyesi olan var mı ? Gün içerisinde çok yol yapmıcak, hafta sonu gezme için bayan kullanıcıya olucak otomatik vites istiyoruz. 

Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

1.4D4D Corolla 2010-2011 model arası  evladiyelik 

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Leon ibiza tarzı araç tipi düşünüyoruz hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Hocam hafta sonları kullanılacaksa dizel olmasa da olur, o yüzden polo düşünebilirsiniz, toyota auris'te seçenekler arasında olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Seat'a bulaşma hocam. Hatta Volkswagen bünyesinde üretilen hiç bir otomatik vitesli araca yaklaşma. Otomatik viteste Toyota ve Hyundai'nin son çıkan arabalarını tek geçerim. Adamlar manuel vites atikliğini yakalamış.  

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Polo düşünüyoruz bizde, yada o clasmanlarda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Suzuki swift 1.2 gl otomatik 

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Seat'a bulaşma hocam. Hatta Volkswagen bünyesinde üretilen hiç bir otomatik vitesli araca yaklaşma. Otomatik viteste Toyota ve Hyundai'nin son çıkan arabalarını tek geçerim. Adamlar manuel vites atikliğini yakalamış.  

Reis dag şak şak vites atıyo hiçbi insan evladı o kadar seri atamaz vitesi ne diyorsun xd

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

otomatik tavsiye etmem yine de alinacaksan sanzimanlari sikintisiz olan japon markalar tercih edilmeli he ayrica bmw kullandigi sanzimanda sorunsuz onerim bmw 1 kasa

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Ford alma. Skoda superb duserse, temiz jetta, passat, clio4(2015 bulursun)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-2009-era-otomatik-98.000-km-abs-tertemiz-2.sahibinden-444519892/detay/  araç benim aracım. Otomatik bayana gidecek bir araba hem otomatiğinde kronik sorun vb şeyler yok. 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2548 Toplam Mesaj: 20
araç tavsiye