folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arabayı İşyerinin Otoparkına Koyamıyorum Ne Yapabilirim?

Arabayı İşyerinin Otoparkına Koyamıyorum Ne Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Müritler merhaba.

Arabam 1991 model Tofaş Doğan. İş yerimde 2 müdürüm 1 de genel müdürüm var üzerimde. Normal tüm çalışanlar arabalarını işyerinin açık otoparkına bırakıyorlar, sadece benim arabam genel müdürün koyduğu yasak yüzünden tesis içine giremiyor. 2 müdürümün ikisi de aracın tesis içine girebilmesi için genel müdürle birkaç kez konuştular ancak çözüm olmadı. Genel müdür bana "senin araban LPG'li olduğu için içeri alamıyorum" diyor.

Arabayı binanın önüne bırakıyorum ama çok yakına bırakırsam (kameranın görebileceği kısım) genel müdür çok yakına bırakma yolu daraltıyorsun diyor, uzağa bırakırsam hırsızlar (ya da hep aynı hırsız) arabayı iyice yol etti. Arabanın yanına gittiğimde arabanın kapısı açıksa artık şaşırmıyorum gerçekten. Hırsız arabayı komple götürmüyor ama rahat da bırakmıyor. Birgün tornavida vardı onu alıp gitmiş, birgün bagaj kapağı kilidini bozmuş ama içinden birşey almamış, bir gün kontağa gelen kabloları kesip gitmiş en son geçtiğimiz hafta aküyü alıp götürmüş. Arabaya girdiklerini de söyledim ama genel müdür "biraz daha emniyetli bir yere bırak, ortam çok bozuk buralarda" diyor. İşe arabayla gitmeyeyim diyorum. Evim işime yakın ama iş çıkışı hızla üniversiteye yetişmem gerekiyor. İşten eve evden üniversiteye gitsem zaman yetmiyor derse geç kalıyorum.

Size sorum ya genel müdürü nasıl ikna edebilirim ya da arabayı nasıl daha güvenli hale getirebilirim? Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum. Özellikle son 2 haftadır aşırı can sıkıyor.

Genel müdürün bana söylemediği ama asıl sorun ettiği şey arabanın markası modeli. Başka LPG'li araçlar var ve içeri giriyorlar genel müdür de bunu biliyor.

Edit: Otopark açık otopark ve tüp tertibatı henüz birkaç aylık, tüm testlerini yaptırdım bunu da biliyor.

Moustafa tarafından 21/Şub/18 10:10 tarihinde düzenlenmiştir

Mustafa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

arabaya  pitpull bağla 15 metre yaklaşan herkes  ısırsın  :E

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kapalı otopark uygulaması varda

müdür olduğun yerde doğan fantezisi ne hacı

müdüre söyle zam yapın arabayı değiştireyim de

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

diğer lpgli araçların içeri girdiğini göster kanıtla. elinde koz kalmayınca kabul etmek zorunda kalacaktır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

diğer lpgli araçların içeri girdiğini göster kanıtla. elinde koz kalmayınca kabul etmek zorunda kalacaktır.

Bunu yapmak var aklımda ancak iş hayatımı etkilemesinden endişe ettiğim için bunu şu an yapamam. 3 yıl sonra ihtiyaç kredilerim bitiyor o zaman yapabilirim ama :)

@DJ_Alper müdüre söyle zam yapın arabayı değiştireyim de

Bunu söylemeyi adeta aralıksız düşünüyorum ama bunun da iş hayatımı etkilemesinden endişe ettiğim için şu an söyleyemem. Bunu söyleyebilmem için de 3 yıl var :)

Mustafa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Bisiklet al ;)

"İstikbal göklerdedir..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

Bisiklet al ;)

Şu an ekonomik olarak o kadar sıkıntıdayım ki acil ödemem gereken borçları başka yerden borç alarak ödüyorum. Çözüm güzel ama nakit para çıkışı gerekli olduğundan şu an yapamam 2 veya 3 ay sonra olabilir ancak

Mustafa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacım anladığım kadarıyla işyerindekiler ile papaz olmamak için arabanı içeri sokma konusunda birşey yapamazsın. onun yerine aracına bir çözüm yapman lazım. ya güvenliğini alarmını felan düzgünleştireceksin, ya da satıp daha az yakan bir araç alacaksın.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Müdür elit araba görmek istiyor heralde otoparkta

Hocam de maaşa bir el atında şu arabayı değiştireyim de

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bunun adı mobbing. Bilmem kim LPGli aracını otoparka koyabiliyor. Ama sen LPGli aracını otoparka koyamıyorsun. Diğer calışanlara sağlanan hak neden sana sağlanmıyor ? Aşağıdaki soruları cevaplamamız lazım.

Acık Otoparka LPGli arac giremez diye bir yasa,yonetmelik var mı ? (Yok diye biliyorum)
    Otoparkta LPGli arac var mı ? (Var diyorsun)
    Otoparktan sadece üst kadrodaki arkadaşlar mı yararlanabiliyor ?(Tüm calışanlar faydalanıyor diyorsun)
    Otoparkta yer mi yok ? (Seninle aynı seviyedeki arkadaşlara var , sana niye yok ? )

Yoksa aracın marka modelinden dolayı gorüntü kirliliği yaratıldığı mı düşünülüyor ? Ki bu da ayrımcılığa girer.

Sağlam davalık olay bu. Yukarıdaki soruları cevaplayıp , yaptıklarının mobbing olup olmadığını kafanda tart. aracının neden iceri alınmadığıyla ilgili sozlü değil yazılı cevap iste. Aracına hırsız girdiğinde polisi aradın mı ? Eğer aradıysan bunuda yarın oburgun dava acarsan dosyana eklersin.

italyan tarafından 21/Şub/18 11:09 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir adiliktir yahu. Aşağılık adamlar sanki hepsi mercedese doğmuş. O tür adamlardan bir şey umulmaz. Bence lafını esirgeme çok da güvenme. O adamlarla gelecek olmaz. 

HC
Toplam Hit: 2830 Toplam Mesaj: 30
otopark