folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araç Arkası Bisiklet Taşıyıcısı Önerisi Lazım

Araç Arkası Bisiklet Taşıyıcısı Önerisi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

deneyimleyen kullanan varmı?

hb araç için bagaj kapağı için olacak tavanda port bagaj olacağı için arka tarafa lazım

önemli olan kısım kaliteli ve araca zarar vermeyecek

not:3 bisiklet ( 1 adet 29jant 22 kadro 1 adet 26 jant 18 kadro 1 adette 14 kadro)

DJ_Alper tarafından 17/Şub/22 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hb araç için bagaj kapağı için olacak tavanda port bagaj olacağı için arka tarafa lazım

not:3 bisiklet ( 1 adet 29jant 22 kadro 1 adet 26 jant 18 kadro 1 adette 14 kadro)

Kargo senden hediye ederim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

pisiklet ne aldın bende bakınıyorumda, bizim tonaja uygun bişiler var mı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/acs-3-lu-bisiklet-tasiyici-3-bisiklet-tasima-aparati-pm-HB00000K2Q16

Hocam bende bundan var, kurmasi sokmesi kolay fakat 3 bisiklet tasimak dertli bastan uyarayim. Birbirlerini cizme ihtimalin cok yuksek. Takarken saga-sola-saga gibi 3unu yonlu takman lazim.

Bir de uzerindeki lastik tutucular cok saglam gozukse de uzerine agirlik binince esniyor ve kaymaya basliyorlar. Bisikletleri yerlestirdikten sonra kenara tutturdugun iplerle veya harici bi iple siki siki baglaman lazim. Yoksa benim gibi 100 ile giderken bi bakmisin bisiklet demirden kayip ucma noktasina gelmis :)

Bir de takarken demiri biraz yukari acili takmanda fayda var. (Acisi ayarlaniyor) Direkt yere paralel takarsan da kayma ihtimali artiyor o yuzden hafif yukara meyilli takmak gerekiyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Alper istemezse ben talibim hocam.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Alper istemezse ben talibim hocam.

yok öyle bişi aldım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

alper ağbi;

illa arkaya takmak istiyorsan thule. Decathlondan alan arkadaşlarım arabalarını çizdiğini söylediler.

kullanmadım ama benim tavsiyem. Bu biraz daha tuzlu ama kullananlar memnun.

https://www.seasucker.com/ 

he ben ne mi apıyorum ön tekeri çıkarım arka koltuğa yatırıyorum. 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    kroo bunu yazdı

alper ağbi;

illa arkaya takmak istiyorsan thule. Decathlondan alan arkadaşlarım arabalarını çizdiğini söylediler.

çizmemesi için bağlantı noktalarına plastiğin altına a4 kağıt konur hocam. farklı taşıyıcılarla çok bisiklet taşıdım ben :) kano, köpek sepeti, bisiklet, vespa aklına ne gelirse. bisikletlerin çizilmemesi içinse koli bandı ve eski havlu. bunlar taşımada altın kurallardır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    kroo bunu yazdı

alper ağbi;

çizmemesi için bağlantı noktalarına plastiğin altına a4 kağıt konur hocam. farklı taşıyıcılarla çok bisiklet taşıdım ben :) kano, köpek sepeti, bisiklet, vespa aklına ne gelirse. bisikletlerin çizilmemesi içinse koli bandı ve eski havlu. bunlar taşımada altın kurallardır.

hehehe evet

uzun süre takılı kalınca illa toz giriyor o çiziyo zaten :(

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    NmC bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/acs-3-lu-bisiklet-tasiyici-3-bisiklet-tasima-aparati-pm-HB00000K2Q16

Hocam bende bundan var, kurmasi sokmesi kolay fakat 3 bisiklet tasimak dertli bastan uyarayim. Birbirlerini cizme ihtimalin cok yuksek. Takarken saga-sola-saga gibi 3unu yonlu takman lazim.

Bir de uzerindeki lastik tutucular cok saglam gozukse de uzerine agirlik binince esniyor ve kaymaya basliyorlar. Bisikletleri yerlestirdikten sonra kenara tutturdugun iplerle veya harici bi iple siki siki baglaman lazim. Yoksa benim gibi 100 ile giderken bi bakmisin bisiklet demirden kayip ucma noktasina gelmis :)

Bir de takarken demiri biraz yukari acili takmanda fayda var. (Acisi ayarlaniyor) Direkt yere paralel takarsan da kayma ihtimali artiyor o yuzden hafif yukara meyilli takmak gerekiyor.

bro birbirlerini çizsinarabayı çizmesin :)

retret saolsun gönderecek

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

İlk zaman 3 bisikleti bağlamak zor oluyor sonra alışıyorsun ama çok dikkat et ne kadar sıkı düzgün bağladığına güvenme hız yapma otobanda felan bir viyadük ten geçerken felan çıkabiliyor başıma geldi :)

Toplam Hit: 1030 Toplam Mesaj: 12
bisiklet tasiyici