Araç Cam Filmi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

müridler selam

araca cam filmi yaptırıcam ama nette absürt farklı fiyatlar çıkıyor. alibeyköyde 599 tlye (ön cam hariç) yapan yerde var 5500 tl ye güngörende yapanda. oturduğum semt beylikdüzü. googleda aratıp aradım yapan yerleri. genelde semtimizde fiyat 3000-3500 bandından başlıyor. Adamların iddaası UV güneş ısınlarını engeller vs gibi gibi şeyler. Gerçekten kalite farkı var mı? 599luk yapan adamdan farkı nedir? sizce 3-3,5k bandını yaptırmak daha mı mantıklı?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

El becerin varsa al kendin çek, sabunlu su ve fısfıs ile çözülüyor, hb n11 falan istediğin markayı al çek...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

4 sene önce rastgele bir yere 300tl full yaptırmıştım şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

jetta aracıma yaptırmıştım ön cama yaptırmak gibi bi hataya düştüm her çevirmede kemere yazdırmaktan ciğerim solmuştu aracı sattım kurtuldum.

Arakdalar ve yanlar 3 ön 1 numara yaptırmıştım.

500 tl olan cam filmi arac güneş sıcağına maruz kaldıkça morarmaya başlar dandiktir kaliteli seramik cam filmleri var 5 yıl garantili 3-4k arası onlardan şaşma

birde yaptırdıktan sonra balon toz filan kalırsa tekrar söktür yaptır yok sıcakta tut arabayı onlar söner laflarına inanma hiçbiri geçmiyor

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

göz sağlığı falan filan hassasiyetlerin varsa LLumar 

Special Studio Florya

Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı Blv. No:18 D2
    İstanbul, Florya
    Pts, Salı, Çar, Per, Cum, Cts, Paz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

müridler selam

araca cam filmi yaptırıcam ama nette absürt farklı fiyatlar çıkıyor. alibeyköyde 599 tlye (ön cam hariç) yapan yerde var 5500 tl ye güngörende yapanda. oturduğum semt beylikdüzü. googleda aratıp aradım yapan yerleri. genelde semtimizde fiyat 3000-3500 bandından başlıyor. Adamların iddaası UV güneş ısınlarını engeller vs gibi gibi şeyler. Gerçekten kalite farkı var mı? 599luk yapan adamdan farkı nedir? sizce 3-3,5k bandını yaptırmak daha mı mantıklı?

Setup tuning var Beylikdüzü / Gürpınar mahallesinde, app plaka, tampon vs yaptırdım orada bayağı memnun kaldım cam filmi de yapıyorlardı bi sor istersen hocam.

0 (545) 520 50 10

profesyonel kahveci?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

@Thebattal hocam maalesef kendim beceremem o tür aksiyona girmeye düşünmüyorum. 

@schwarz işte 500-600 lira olan yüksek ihtimal 1-2 ay sonra güneş yiyince moraracak o yüzden ikilemde kaldım ucuz etin yahnisi olmaz biliyoruzda kendimizi de öptürmeyelim. Ön cam düşünmüyorum, önler 1 arkalar 2 numara yaptırıcam çokta karartı istemiyorum torbacı arabası gibi

@yunusdogan hocam ön cama bir şey yaptırmayı düşünmüyorum o yüzden göz sağlığı pek etken olmuyor sanırım :W

@playforfree hocam bir arayayım haftasonu belki 20 yer aradım ağız birliği var sanırım 3k nın altında b.düzünde yapan yer çıkmadı

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Esenyurt Doğuşun orda Protac diye bir yer var.

Ben araç kaplamarımı ve cam filmini orada yaptırıyorum.

Adamın telefon numarasını sana yazıyorum özelden, konu public, adamın telefonunu internete vermeyeyim.

Ondan da fiyat teklifi alabilirsin.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Kalite farkı bariz şekilde kendini belli ediyor. bende yaptırdım 4 sene oldu henüz solma filan yok ucuz olanlar güneşte solma yapar kaliteli olanlar uzun süre solma yapmaz. 

Yakında Güncelenecektır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Ön cam derken zindan paket değil. Adamların filmler güneş gözlüğü gibi.. fabrika karartmalı tonlarda falan yaptırırsın. En ideal tonlar burada llumar markasını biraz araştır tüv onaylı cart curt

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

İleride camda soyulma veya araç içinde plasik kokusu istemiyorsan rakama çok takılmadan işini düzgün yapan profesyonel bir yere yaptır.

Ben Ziebart'a yaptırmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım. https://ziebart.com.tr/

" Live like Ali and Die Like Hussain "
Toplam Hit: 902 Toplam Mesaj: 21
arac cam film cam film cam filmi