Araç İçi Kameranın Önemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Seyir halindeyken önümde kaza oldu ve motorlu sürücü vefat etti.

Motora çarpan sürücünün iddalarına göre arkadan başka bir araç ona çarptığı için kontrolünü kaybederek karşı şeride girdiğini söyledi.

Ölen sürücünün yanına ilk giden kişi bendim ve gördüğüm görüntü gerçekten çok kötüydü.

Yaşanan olaydan sonra araç kamerasının nekadar önemli olduğunu anladım.

Uygun fiyata araç içi kamera  almak istiyorum. Konuda bilgili kişilerin önerilerini bekliyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek

Bende bi tane edinmek istiyorum konu takibimde olsun 

You Will Never Walk Alone
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.comma.ai/

az uçukluk ararsanız bu var arabanızı otonom yapıyo

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam.

Ben  altta ki kamerayı aldım ve taktım onu kullanıyorum. Fiyat/performans olarak gayet iyi. youtube'ta örnek kayıt videoları var bakabilirsiniz ayrıca.

Aldığım sayfanın linkini ekleyeyim siz de bir inceleyin. Bu arada Class 10 uyumlu kart olursa cihaz da ısınmaz. Okuma yazması hızlı olmalı hafıza kartının.

https://www.trendyol.com/70mai/70mai-m300-arac-kamerasi-1296p-siyah-rose-gold-p-158580026?boutiqueId=61&merchantId=106994

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bizde de Rusya gibi olmalı. Rusya'da arabada kamera olunca sigorta daha ucuz oluyormuş. Çünkü haklı-haksız tarafı bulmak daha kolay oluyor eksperler için. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

70mai A500s DashCam Pro Plus+ Araç İçi Kamera

bende bunu kullanıyorum gayet memnunum 

Kelimeler Kanatır !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Daha önce bende konu açmıştım biraz da araştırdım geçenlerde aldım, dün geldi daha kutusunu açmadım hafta sonu takacağım, nasıldır bilmiyorum, deneyip göreceğim. 

https://www.oyuncakhobi.com/g500h-cift-kamerali-on-2k-arka-1080p-160-genis-aci-lens-gece-gorusu-dahili-gps-akilli-arac-ici-kamera

Bu arada bu tür cihazları direk sigorta panelinden bağlattırmak mı yoksa çakmaklıktan kullanmak mı mantıklı? çakmaklıkta telefon şarj aparatı var , çakmaklık mantıklı derseniz ya gizli bir çakmaklık koyduracağım ya da var olanı çoğaltıcı alacağım, Önerilerinize açığım.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Daha önce bende konu açmıştım biraz da araştırdım geçenlerde aldım, dün geldi daha kutusunu açmadım hafta sonu takacağım, nasıldır bilmiyorum, deneyip göreceğim. 

https://www.oyuncakhobi.com/g500h-cift-kamerali-on-2k-arka-1080p-160-genis-aci-lens-gece-gorusu-dahili-gps-akilli-arac-ici-kamera

Bu arada bu tür cihazları direk sigorta panelinden bağlattırmak mı yoksa çakmaklıktan kullanmak mı mantıklı? çakmaklıkta telefon şarj aparatı var , çakmaklık mantıklı derseniz ya gizli bir çakmaklık koyduracağım ya da var olanı çoğaltıcı alacağım, Önerilerinize açığım.

Hocam  ben çakmaklıdan aldım  güç kablosunun üstünde bir adet USB girişi var şarj işini öyle hallediyorum  senin aldığındada olabilir kontrol et bence 

Kelimeler Kanatır !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

bekçi modu olan güzel bi kamera varsa ben de takip ediyorum.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Trafikte araç kullanıyorsanız iyi kötü ucuz pahalı demeden 1 tane taktırın ki ülkemiz gibi adamına göre yargı kararları verilen bir ülkede büyük mağduriyetten kurtarır sizi..

Ben 360 dash cam ın şu modelini kullanıyorum

https://www.google.com/search?q=360+dash+cam&client=ms-android-xiaomi-trev1&sca_esv=589042230&tbm=isch&prmd=sivn&sxsrf=AM9HkKkNpjGVHf2hNowMGbPBO0YE5YquVA:1702028935276&source=lnms&sa=X&ved=2ahUKEwj2l9bwx_-CAxUsSfEDHfuiDecQ_AUoAnoECAUQAg&biw=393&bih=736&dpr=2.75#imgrc=QaBXw9bvKKTpKM

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Hocam ben çakmaklığa taktım. kabloları görünmeyecek şekilde çakmaklıktan kameraya kadar çektim ( Kolay sayılır çekmesi)

Çakmaklıkta type-c ve USB çıkışı var. ikisini de aynı anda çalıştırıyor. İşimi görüyor. 2 araca yaptık ikisinde de sorunsuz çalışıyor. 

Toplam Hit: 3061 Toplam Mesaj: 27
araç kamerası