folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Araç Kiralama İşi Yapan Var Mı?

Araç Kiralama İşi Yapan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocalar haklısınız her şeyin fiyatı arttı, kiralama bedelleri de yükselmiş farkındayım ama geçen sene bu fiyatlara kiralama yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.

balıkesir ilinden çıkış yapılacak, ilk önce ankaraya geçilecek, o güzergah üzerinden de aracı alabiliriz.

eş-dostla olacak pek iş değil gibi, çünkü kurumsal olmadıkça bi aksilik olursa sıkıntı yaşayabiliriz diye düşünüyorum.

2-3k değil de 4k ya kadar bulamaz mıyız acaba? aracın ne olduğu pek önemli değil aslında, iş görecek, uzun yolda giderken yolda bırakmayacak bir araç işimizi görür.

Hocam km farkınada dikkat edin muhakkak. Km üzerindende bindiriyorlar.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocalar haklısınız her şeyin fiyatı arttı, kiralama bedelleri de yükselmiş farkındayım ama geçen sene bu fiyatlara kiralama yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.

balıkesir ilinden çıkış yapılacak, ilk önce ankaraya geçilecek, o güzergah üzerinden de aracı alabiliriz.

eş-dostla olacak pek iş değil gibi, çünkü kurumsal olmadıkça bi aksilik olursa sıkıntı yaşayabiliriz diye düşünüyorum.

2-3k değil de 4k ya kadar bulamaz mıyız acaba? aracın ne olduğu pek önemli değil aslında, iş görecek, uzun yolda giderken yolda bırakmayacak bir araç işimizi görür.

Hocam km farkınada dikkat edin muhakkak. Km üzerindende bindiriyorlar.

hocam önce bi uygun fiyat bulabilirsek sonra km şartlarına bakarız diye düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

@DJ_Alper, hocam kod için teşekkür ederim ama özelden de dediğim gibi 7888 TL ye kiralanan araç kodu kullanınca 7178 TL ye düşüyor.

tam olarak %50 bi indirim söz konusu değil. normalde zaten indirimliymiş bu fiyatlar (yersen), %50 indirimi normalde indirimsiz dedikleri fahiş fiyat üzerinden yapıyorlar.

sonuç olarak çok da bi fark olmuyor.

gerçekten indirim sağlayabilecek bi firma vs. yok mudur acaba?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Yolcu360 falan işini görmüyor mu hocam? Bu işte ne kadar büyük firma o kadar rahat kafa.

https://acilkiralama.com/

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Almadan önce kasko olayını kesin sor, kurumsal firmalarda full kasko oluyorda mahalle arası rentacarların bazıları yapmıyor.Allah göstermesin bir kaza olur sıkıntı yaşarsın.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Yolcu360 falan işini görmüyor mu hocam? Bu işte ne kadar büyük firma o kadar rahat kafa.

https://acilkiralama.com/

bi önceki mesajımda bahsettiğim yolcu360 ın fiyatlarıydı hocam.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

Sezonu geçtim normal zamanda bile 2 3k ya araba bulamazsın, hayaller evreni orası

seSSizadam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Ben de 21-25 Temmuz arası 4 günlük uyguna kiralamak istiyorum ama fiyatlar 1500den yukarı hep. Yardımcı olacak kimse yok mu cidden?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

geçen sene bu zamanlar symbol 1.5 dizel boş kasa 5k idi  Citroen c elyse orta peket 1.2 benzin 4.5k idi

şuan 7 8bin olması çok normal , kaldıki toplu taşıma kullanımının virüs yüzünden düşmesi sebebiyle araç bulmakta zor 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

bana da eylülde 3-5 günlük vito caravelle ford custom filan bişi lazım ucuz yollu ankara antalya arası gidip geleceğim kiralamak isteyen varsa :)

Türk
Toplam Hit: 2880 Toplam Mesaj: 25
rent a car araç kiralama araç kiralama rent a car