folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araç Tavsiyesi ?

Araç Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

az yaksın sorunsuz olsun prim yapsın diyorsan honda  civic ya da vw grup golf,leon sedan diyorsan passat türkiye şartlarında bunlardan iyi prim yapan araba yok ayrıca merso yerine suv nissan qashqai de alabilirsin

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Bende 6 ay önce 300 bin ₺ ye araç arama macerama bugün 650 bin ₺ ile devam ediyorum. Sona yaklaştım ve seçimin toyota corolla 2015 1.4 Touch dizel olacak gibi duruyor. Kime sorarsam sorayım. Kia ve Toyota en ideal f/p konfor + dayanıklılık diyor. Bence o paralara en iyi toyota cross gider. 150-200 daha bulabilsem kesinlikle toyota cross alırdım.

Bende Corolla 2021 model var 1.5  Motor.

1.4 motor benzinli olsaydı hiç tavsisye etmezdim. 1.4 Dizel nasıldır bilmiyorum. Ama 1.4 turbosuzsa üzer bence.

Araba hakkında şöyle normalde soğuk havada çoğu araba tekler tek marşta bile zorlanır. Bu köpek her hava şartında aynı çalışıyor.

Ama yalıtımı çok iyi değil konforu ÇOOOOK ÇOOOOK ÇOKKK iyi. Fiat mış renoymuş tokatlar geçer. İtalyada sıfır fiat 500 sürdüm. Corolla mı çok aradım. Yumuş yumuş araba.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kalimero
    kalimero's avatar
    Erkek

Kia stonic sıfırını tavsiye ederim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herkese yorumları ve desteği için ne kadar teşekkür etsem azdır, hakkınızı helal edin. Çok teşekkür ederim.

ARACI DÜN ALDIM :)  MERCEDES A 180 ( Benzin, Otomatik 7 ileri Mercedes Motor )... iyiki de BMW almamışım diye kendi kendimi tebrik ediyorum :D

Alacak olanlarada ilk izlenim olarak tavsiye ederim. Ama Renault motorlu olanları almayın ben Mercedes motorlu olan versiyonunu aldım. Gaza basınca koltuğa yapıştırıyor insanı :D

Aracı aldıkdan sonra eve dönerken YOLDA 220 yaptım. halende gaz istiyordu, korkup bıraktım. 

Renault, honda, toyota, Hyundai, opel vs. gibi arabalardan bu kaliteyi bu hazzı almak çok zor..

Mevlam sizlere DAHA İYİLERİNİ NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH.. Tekrardan çok teşekkür ederim kattılarınızdan, fikirlerinizden, iyi dileklerinizden ötürü.

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    by_yazilim bunu yazdı

Arkadaşlar herkese yorumları ve desteği için ne kadar teşekkür etsem azdır, hakkınızı helal edin. Çok teşekkür ederim.

ARACI DÜN ALDIM :)  MERCEDES A 180 ( Benzin, Otomatik 7 ileri Mercedes Motor )... iyiki de BMW almamışım diye kendi kendimi tebrik ediyorum :D

Alacak olanlarada ilk izlenim olarak tavsiye ederim. Ama Renault motorlu olanları almayın ben Mercedes motorlu olan versiyonunu aldım. Gaza basınca koltuğa yapıştırıyor insanı :D

Aracı aldıkdan sonra eve dönerken YOLDA 220 yaptım. halende gaz istiyordu, korkup bıraktım. 

Renault, honda, toyota, Hyundai, opel vs. gibi arabalardan bu kaliteyi bu hazzı almak çok zor..

Mevlam sizlere DAHA İYİLERİNİ NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH.. Tekrardan çok teşekkür ederim kattılarınızdan, fikirlerinizden, iyi dileklerinizden ötürü.

Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin hocam. Hayırlı olsun. 

Bmw başkadır, kıvrak deli dolu hatun gibidir. Ondan ayrilmadan kıymetini anlayamazsın. :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    kalimero
    kalimero's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    by_yazilim bunu yazdı

Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin hocam. Hayırlı olsun. 

Bmw başkadır, kıvrak deli dolu hatun gibidir. Ondan ayrilmadan kıymetini anlayamazsın. :) 

Tamamen katılıyorum 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Güncel araç konusu bulmuşken buradan sorayım. Volkswagen grubundaki car play (full link) konusunu sormak için avek'i aradım. şu an sorunlu, güncelleme bekliyoruz, ekran daralıyor, ekranın %75'i kullanılabiliyor gibi bişeyler söyledi danışman abla. Fiyat olarak da 6-7 bin civarıydı şu an sistemden göremiyorum dedi. Konu ile alakalı bilgisi, deneyimi olan varsa paylaşabilir mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Herkes bindiği eşşeği övermiş hocam :) kazasız belasız sür.

Toplam Hit: 4924 Toplam Mesaj: 39
bmw mercedes mercedes araç oneri audi