Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Selam hocalar,

500-550 bandında ikinci el yafa sıfır farketmeksizin 1-2 yıl sonra çok zarar ettirmeden satabileceğim bir araç arıyorum.

Gönlüm suv model tavsiyelerinizden yana ama binek olanlar içinde tavsiyeleri değerlendiririm.

Benzin-Dizel farketmiyor şu aralar zirâ 1 yıl içinde maksimum 15-20 bin km yol yapıyorum. Genel de şehir içi kullanım.

Tavsiyelere açığım Teşekkür ediyorum.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Citroen C5 Aircross. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu paraya yazık ama artık böyle yapacak biley yok 

altına üstüne bakmam  tam aile arabası 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-rocco-motorsdan-2020-tiguan-0-km-highline-plus-extrali-tungsten-gri-831281120/detay

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Tiguan kullandım üstadım, hevesimizi aldık yav

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Xc60 yada s90 bakarım ben olsam.

Biraz daha düşük fiyatlı olsun dersen v60 crosscountry güzeldir.

Volvo nun muadili mercedes oluyor ama her model için volvo ya göre üstüne 100k koyman lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Xc60 yada s90 bakarım ben olsam.

Biraz daha düşük fiyatlı olsun dersen v60 crosscountry güzeldir.

Volvo nun muadili mercedes oluyor ama her model için volvo ya göre üstüne 100k koyman lazım.

Şu volvolarda iç dizaynı bir sevemedim. S90 yapmışsın ekranın çok kötü duruyor gibi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bmw 5 serisi al hocam. zarar etmeme garantili.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

o fiyata alacğaın herhangi bir aracın zarar ettireceğini sanmıyorum ki ikinci el demişsin oldukça iyi araçlar alınır. tek tavsiye edebileceğim şey cabrio gibi nadir bulunan modeller alma. onları sadece meraklısına satabilirsin o sebeple elden çıkarman zor olabilir. sahibinden'e baktığında ilanı çok sayıda olsun. hem kullanıcısı fazla olduğu için daha sorunsuz araç olduğu anlamına gelir hem de elden çıkarmanın kolay olduğu anlamına gelir. gerisi zevkine kalmış. bmwler genel olarak daha performanslıdır. mercedesler daha konforludur. ama son birkaç yıla bakarsan bmw de konforda ileri gitti. volvo ise muadillerine göre heryeri kamera ve sensörle dolu, güvenliği daha önde tutuyor. tabi bu demek değil ki konforu ve performansı daha az. volvo hiç kullanmadım ama o fiyatta volvo olsun başka bi araç olsun konfor ve performansta ciddi eksiği olacağını sanmıyorum. neticede herşey parasına göre. para olunca hepsi kaliteli malzemeyi koyuyor.

Prometheus tarafından 13/Haz/20 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

O kadar para verecek olsam ikinci el hiç düşünmem.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kıskandım çok.. Çıldırmış olmalısın :) 

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

O kadar bütçem olsa, mercedes'ten aşağısına binmezdim. Hadi belki bmw. Daha da düşülmez o paraya.

aracın konforu açısından söylüyorum.

insan mercedese binince otel odasına girmiş gibi oluyo

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 2339 Toplam Mesaj: 22
otomobil binek alım satım tavsiye sıfır araç suv ikinciel