Araç Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Kalabalık bir aileyiz öncelikle onu söyliyeyim karadenizde yaşadığım için köy kent gitmemiz gerekiyo benim kafamda Doblo , Kango ,Partner ,

gibi araçlar var 15 bin lira limitim var varmı kullanan bu araçları yada bunu al bunun alma diyecek çok anlamam anca yakıtından anlarım

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Pejo patnerin altı engin o yüzden gelmez size Dobo ve kango daha mantıklı bence.

JuMaN tarafından 15/Oca/14 13:46 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

kango bakıyorum şimdi fiyatlarıda iyi gibi ama ne bileyim arçası pahallı felan diyolar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Dacia Logan da düşüne bilirsin. (SW)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-dacia-logan-1.6-ambiance-station-wagon-temiz-lpg-li-105039721/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-sahibinden-temiz-klimali-lpg-kazasiz-149802401/detay

Ruhsatta kamyonet olarak geçmemesine dikkat et. Vergisi/cezası/muyenesi vs her türlü daha mantıklı.

Pazarlıkta fiyat daha esnek olacaktır. 19 diyenin elini tutsan 17 e direk bırakır diye tahmin ediyorum

Arkaya 2 koltuk daha konup taşıma kapasiyesi 7e çıkarılabilir http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-2010-7-kisilik-dacia-otomobil-orjinal-km-de-sorunsuz-150116732/detay

Ticari sınıfından katkat daha konforludur derim.

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Fiat Doblo dağa taşa bayıra toprağa kar'a yağmura nereye vurursan vur daha banamısın dediğini görmedim dizelini, benzinlisini,Lpg'lisini alayını sürdümm hiç biri sıkıntı çıkarmadı parçası ucuz ikinci eli var daha ne lazım :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

bizde tepee var köy yollarınıda bilirsin taş toprak dağlık tepelik hiç bir tepede banamısın demedi altınında yere vurduğunu hiç duymadım daha keçi gibi çıkıyo diyebilirim:):)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Hocam 15 bin lira limitim var diyosan az yaksın diyosan kangoo 1.5dci ler var hem çok az yakar hemde yokuşta falan bayılma yapmaz 1.3 doblo gibi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

2 - 3 Lira daha Lancer al 2006

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

7 kişilik otomobiller var yeni çıkan

3+3+2 şeklinde arkadaki 2 kişilik yer katlanabiliyo

masraf hem otomobil masrafı hemde çok aileli için öbür türlü minibüse girdiğinde sigortasından vergisine kadar batırır sizi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

7 kişilik otomobiller var yeni çıkan

3+3+2 şeklinde arkadaki 2 kişilik yer katlanabiliyo

masraf hem otomobil masrafı hemde çok aileli için öbür türlü minibüse girdiğinde sigortasından vergisine kadar batırır sizi :)

abi adam sigortacı :) hemen patlatmış vergiyi..

hocam araba almak için ayırdığın rakam az bu rakama dizel araç bulursan özellikle  pompa , enjektör ve turbosuna çok iyi baktır ve  km sinin düşük olmasına özen göster.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

ben kangoda karar kıldım ama dobloda az yakıyo felan kafa karıştırıyo napsak yaw

Toplam Hit: 1590 Toplam Mesaj: 12