Araç Trafik Sigortası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Merhaba Dostlar,

Uzun zamandır araç arıyodum sonunda bütçeme göre bişey buldum ve aldım. Opel Corsa 1.3 Dizel Essentia modelini aldım. 

Aracı almadan hiç sigorta araştırmamıştım ve şimdi bakıyorum aklım gitti. En uygun anadolu sigortadan 1041TL teklif aldım ve diğerleri 2500'e kadar gidiyo.

Yaşım 27 olduğundan yüksek geliyomuş teklifler öyle denildi.

Uygun olan ve tavsiye edebileceğiniz sigorta şirketleri varmıdır acaba?  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

DJ_ALPER bakaıyor o işlere ayardımcı olabilir.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

doğrudur 1 hazirandan beri her ay sistematik zam geliyor

büyük şehirdeysen fiyat normal hocam 

bizim bölgede 600-700 felan derken adama utanıyorum

bu arada msn grup espirilerinden "Opel Korsa Bende Korum"

DJ_Alper tarafından 19/Eki/15 15:49 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

1000 lira sigortami olur yaa. kaskoda herhalde araba raic bedeliyle ayni fiyat :)

ilk defa sigorta yaptiriyorsan ve genc isen  fiyatlar yüksek oluyor. seneye hasarsız devam edersen düşer fiyati hocam

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    demirci bunu yazdı

1000 lira sigortami olur yaa. kaskoda herhalde araba raic bedeliyle ayni fiyat :)

ilk defa sigorta yaptiriyorsan ve genc isen  fiyatlar yüksek oluyor. seneye hasarsız devam edersen düşer fiyati hocam

cuma günü müşteriye fiyat çıkardım trafik sigortası 1900 kaskosu 1200 :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Fiyatları duyunca araba aldığım içn kısa süreli bi pişmanlık yaşadım hocam :)

Daha uygun yada en uygun şudur diyebileceğin bi firma varmıdır teklif almam için? Yada bölge diyosun ya hani, plakamı memelekettenmi çıkartsam düşer nasıl olur bu işler?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    demirci bunu yazdı

cuma günü müşteriye fiyat çıkardım trafik sigortası 1900 kaskosu 1200 :)))

Alper hocam desteğini bekliyorum krizdeyim :-O

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Daha uygun yada en uygun şudur diyebileceğin bi firma varmıdır teklif almam için? Yada bölge diyosun ya hani, plakamı memelekettenmi çıkartsam düşer nasıl olur bu işler?

şirketlere göre durum değişiyo hocam kimisi ikameti baz alırken kimisi plakayı baz alıyor kimisi bazı bölgelerde ikameti alırken bazı bölgelerde plakayı baz alıyo (işine geldiği gibi)

sana bende uygun çıkaracak bi Allanz var Allianzdan almadıysan teklif tc plaka asbis no gönder bakayım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Sorma bende de aynı sorun var. Geçen hafta 98 model fiat marea 1.6 sx aldım. Zorunlu sigorta için 530tl ile 7000tl arasında fiyat geldi. Neyi nasıl hesaplıyorlar anlamadım. 530 tl ye koru diye bir firma varmış ona yaptırdım. İlginçdir kasko da yaptırdım 550 tl tuttu. 

Bu aralar sigorta firmaları deli deli fiyatlar veriyor. Sigorta acenteleri de dertli. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

Sorma bende de aynı sorun var. Geçen hafta 98 model fiat marea 1.6 sx aldım. Zorunlu sigorta için 530tl ile 7000tl arasında fiyat geldi. Neyi nasıl hesaplıyorlar anlamadım. 530 tl ye koru diye bir firma varmış ona yaptırdım. İlginçdir kasko da yaptırdım 550 tl tuttu. 

Bu aralar sigorta firmaları deli deli fiyatlar veriyor. Sigorta acenteleri de dertli. 

bir daha koruya yaptırma hocam Tavsiyemdir http://sigortagundem.com/haber/euro-ve-koru_ya-hazine-el-atti/335393 

98 modele nasıl bir kasko yaptırdın hocam bende garip durumlar söz konusu

neyse çok kurcalamamak lazım:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı

şirketlere göre durum değişiyo hocam kimisi ikameti baz alırken kimisi plakayı baz alıyor kimisi bazı bölgelerde ikameti alırken bazı bölgelerde plakayı baz alıyo (işine geldiği gibi)

sana bende uygun çıkaracak bi Allanz var Allianzdan almadıysan teklif tc plaka asbis no gönder bakayım

Koç çalışanı olduğum için ordan özel bi indirimli teklif gelcek hocam oda gelince onuda değerlendirerek konuşalım seninle

Toplam Hit: 2955 Toplam Mesaj: 31
kasko trafik araç trafik sigortası