Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kayseridryim hocam rent a carci arkadaslar var gorusturebulirim istersen veya benim is yeri istasyon caddesinde bi kac tane daha bul arac cama yazalim kiralik arac bulunur diye :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı

Kayseridryim hocam rent a carci arkadaslar var gorusturebulirim istersen veya benim is yeri istasyon caddesinde bi kac tane daha bul arac cama yazalim kiralik arac bulunur diye :)

Ticaretten ziyade, tanışmak beni behrudar eder hocam :)

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

benim düşüncem kimseye vermeden şoförlü kiralamak tanıdıklar hariç.

demişsin ilk mesajında, buraya konu açtığın için sanırım herkesde benim gibi düşünmüş, tahribat ailesini tanıdık yerine koyduğunu sanmış.

Malesef şöforsüz olarak veremiyorum hocam, size değil herkese öyle. demişsin son mesajında da, iki mesajında kendinle çelişiyorsun.

burdaki bir çok insan senden yaşça büyüktür, sana söyledikleri konusunda art niyet aramamak lazım. genel manada saygı sevgi çerçevesinde yürür burda işler, kimi zaman bi insana eşşek yüküyle para verip yaptıramayacağın işi selam dostlar diyerek ücretsiz yaptırırsın.

bu da burdaki insanların gönüllerinin zenginliğinden kaynaklanır. Saygı ve sevgiye önem vermen dileğiyle.

Orada tanıktan kastım tanıdığa kiralamamak yardımcı olmaktı hocam, şoförsüz vercem anlamında değil. Yanlış anlaşılmasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    bladex38 bunu yazdı

Beklerim hocam ins emek kavsaginda full destek t&t bilgisayar tur sirketlerine ajanslara haber birakririz ihtiyaci olan arar bizi arkadas dost cok is cikartiriz 

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    bladex38 bunu yazdı

Beklerim hocam ins emek kavsaginda full destek t&t bilgisayar tur sirketlerine ajanslara haber birakririz ihtiyaci olan arar bizi arkadas dost cok is cikartiriz 

İnşallah hocam, kısmet olursa uğrarım. Özelden numaranı yaz sen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Pm yolladım hocam :) 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

ben fırsat buldukca kiralıyorum, özellikle düğünlere gelin arabası olarak ya da dizilere, filmlere çok istedikleri oluyo. 

ama bugüne kadar hep eş dost yardımıyla, ya da kulaktan kulağa bana ulaşıldı. sokakta görüp kiralamak isteyen de bi kaç kişi oldu. 

günlük 500'den veriyorum. kendim kullanıyorum.

sahibinden'e ilan vermeyi dusundum ama aylık ucretı bıraz fazla geldı. onun dısında bı site varmı kira ilanı açılabilecek?

AntiSeptiK tarafından 10/Haz/16 23:12 tarihinde düzenlenmiştir

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

ben fırsat buldukca kiralıyorum, özellikle düğünlere gelin arabası olarak ya da dizilere, filmlere çok istedikleri oluyo. 

ama bugüne kadar hep eş dost yardımıyla, ya da kulaktan kulağa bana ulaşıldı. sokakta görüp kiralamak isteyen de bi kaç kişi oldu. 

sahibinden'e ilan vermeyi dusundum ama aylık ucretı bıraz fazla geldı. onun dısında bı site varmı kira ilanı açılabilecek?

Sizin araç nedir hocam ? İl neresi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    AntiSeptiK bunu yazdı

1973 vw t2 - istanbul

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    AntiSeptiK bunu yazdı

1973 vw t2 - istanbul

Allah kaza bela vermesin hocam, bol kazançlar olsun.

http://www.garajyeri.com buraya bi bakın.

Toplam Hit: 6997 Toplam Mesaj: 48
06vip37 vip araç