folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder ARACIMİÇİN İndirimli Akaryakıt Fırsatı

ARACIMİÇİN İndirimli Akaryakıt Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek

Değerli dostlar merhaba, 

Size bir konudan bahsetmek istiyorum,
    Benzin fiyatları malum ve her geçen gün artmakta. Bazılarımız bu konu hakkında LPG gibi alternatif yöntem arayışları içerisinde çözüm yaratmaya çalışıyor. Ancak benim gibi aracını eşi kullananlar için LPG çok parlak bir çözüm değil, keza eşim izin vermiyor çünkü AVM'lere LPG'li araç ile giremiyor:) 

Bu noktada alternatif bir çözümden bahsetmek istiyorum sizlere;
    Google Play ve AppStore üzerinden indirebileceğiniz bir uygulama olan ARACIMİÇİN; size tüm Türkiye genelinde bulunan PETROL OFİSİ istasyonlarından %4 indirimli ve aracınızdan inmeden benzin ve dizel yakıt alım şansı sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra "Üye Başvuru" sekmesi altında bulunan " Kampanya Kodu" alanına "UG4556" yazarsanız %4 indirim hesabınıza hemen tanımlanıyor. İstemezseniz yazmayadabilirsiniz tabiki ancak o zaman sadece araçtan inmeden yakıt alma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.:) 

Basitçe mantığını anlatmam gerekirse uygulama sahipleri Petrol Ofisinin taşıt tanıma sisteminin acenteleğini yapıyorlar, tek fark şirketler yerine bireysel kullanıcıların sisteme dahil olarak bir şirket gibi portföy oluşturuyor olması. 

Uygulamaya kayıt olduktan sonra ARACIMİÇİN yetkilileri sizi arayarak kart ya da aracınıza takabileceğiniz bir halka arasında tercih yapmanızı istiyor. Halka isterseniz sizi bir servise yönlendirip işleminizi yapıyorlar, kart isterseniz ise indirim hakkınızın tanımlı olduğu PO kartı adresinize geliyor. 

Adımlar çok basit ve aklınıza başka bir şey gelmesin lütfen. Sorusu olan olursa mesai saatleri dışında elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım. 
    Bende bir sportage sahibi olarak 11 lt/100 km tüketimim karşısında çözüm ararken bunu buldum. Umarım faydalanırsınız. 

Hepinize sevgiler ve kazasız belasız sürüşler dilerim.

Death is certain life is Not...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hoş geldin MULTİ kardeş.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hoş geldin MULTİ kardeş.

Sen çok fenasın ya :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

nedense küfredesim geldi ya. bugünde başka bir dingilin konusu vardı böyle. yutuba video çekmiş onun reklamı için geliyor.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Şu yazı karakterini değiştir sportage kardeş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Tişikkirlir sipirmen

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

" Bende bir sportage sahibi olarak 11 lt/100 km tüketimim karşısında çözüm ararken bunu buldum."

Bende @AnaMuhalefet olarak bu cümleyi çok manidar buldum :)

Yani bula bula fiyatı uçmuş benzine yüzde 4 üye indirimi ve network marketing olayının reklamını kasayım ben de arada kazanayım fikrini buldun.

Kaybettiğinin yanında tenezzül ettiğin yeni potansiyel üyelerin getirisi beş kuruş bile etmiyor!

Sanırım o yüzden @multi üyelikle yazmışsın.

Ama kaba bir hareket yok, cümleler kibar. Lakin bu tarz konular açmak (refli linkler vs ) yasaklanmıştı yönetim hala dikkat ediyorsa.

Bol Şanslar...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

avmlere lpg ile girilebiliyor ya da yakında başlayacak o uygulama.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sözleşme kısmını okuyan biri bayağı sorunlu olduğunu yazmış playde. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Eşim izin vermiyordan sonrasını okumadım :)

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Eşim izin vermiyordan sonrasını okumadım :)

konu sahibi belki bayandır, rahatsız edilmemek amacı ile erkek profil açmıştır, eşi de avm'de mağaza yöneticisi bi adamdır (:

@konusahibi, hadi yine iyisin, TR koşullarında kılıbık erkek olarak tanınmaktansa, eşine saygılı bir hatun olarak tanınmak evladır :p

Ali & Dua & Zeynep'in Babası