folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Arama Motoru - Açığım Konular - Mesaj Yazdığım Konular

Arama Motoru - Açığım Konular - Mesaj Yazdığım Konular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

[»] [»»]

Bunlar eklenmiş ama ilerlemek isteyen kişiler zaten sayfa numaraları var  ilk sayfayada son sayfayada buradan ulaşabilir  bu eklenen tek tek ilerleme ve son sayfa olayı konunun her sayfası görünmeyen yerlere koyuluyordu bildiğim kadarıyla şu şekil yani

1,2,3...14,15..   gibi olan yerlerde ama burada gerek yok ilerlemek isteyen 1 e 2 ye ve son sayfanın linkine basabilir çünkü hepsi gözüküyor  hee ileride böyle görünmeyecek yada sınırlandıralacaksa bu sayfa numaraları orasını bilemem

+

bu sayfa numaraları açılır menü şeklinde de eklense güzel olabilir sağ alt köşeye

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Şoğ güzel usta eline sağlık :\

Yalnız arkadaşların dediği gibi << deki mantık ne :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

3int
    3fix
    3normal

[««] [«] [1] [2] [3]

Bu%20Bölümde%20yeni%20konu%20açmak%20için%20dıklayın Konuyu%20cevaplamak%20için%20tık...

Konuda 24 mesaj var.

3 int

3fix

3normal

sol alt köşede  isteyerek mi yapılmış bişi ? Anlamadım ne olduğunu :)

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Son arama sonuclari gulmekten öldurdu beni :D

nasıl site haykırlayabilirim???

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

hayırlı olsun.. iyi olmuş.. ellerinizie sağlık :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Farkettim ki login yapmadan forum arama özelliğini kullanamıyoruz(kastırıyor diye olsa gerek). Diyeceğim şudur ki madem ziyaretçiler arama kullanamicak o aramayı login yaptıktan sonra soldaki kısayol menüsüne gelen "Not Defteri" Kefillik İşlemleri" vs. nin olduğu kısımda görelim normalde görünmesin.

büdüt: Tabi http://www.tahribat.com/Forum (+ alt forumlar + konular) sayfasının üstünde de arama düğmesi var o da login'e göre görünüp görünmez hale gelmeli üstteki matıkla zorluk çıkarır mı bilemem.

Metallica Rules
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

oldwolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Farkettim ki login yapmadan forum arama özelliğini kullanamıyoruz(kastırıyor diye olsa gerek). Diyeceğim şudur ki madem ziyaretçiler arama kullanamicak o aramayı login yaptıktan sonra soldaki kısayol menüsüne gelen "Not Defteri" Kefillik İşlemleri" vs. nin olduğu kısımda görelim normalde görünmesin.

büdüt: Tabi http://www.tahribat.com/Forum (+ alt forumlar + konular) sayfasının üstünde de arama düğmesi var o da login'e göre görünüp görünmez hale gelmeli üstteki matıkla zorluk çıkarır mı bilemem.

-----------------------------

öle zaten hocam :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

aboooawww çok sağlam olmuş :D şu son mesaja gitmeden tutunda hepsi için birer birer teşekkür :D eline koluna zihnine sağlık rene hocam :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

sahifeleme olayı ii olmuş, alışırız.

edit: son arananlar kapatılmalı .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Bide bu alıntıyla ilgili çalışma yapılsa mesela biri alıntı yaparak cevap verdiğinde bir şekilde bundan haberin olsa, ayrıca mesajlarım' a bastığımızda direk o kunudaki mesajımızın olduğu sayfaya gidse nasıl olur??

Oyun yeni başlıyor...
Toplam Hit: 8097 Toplam Mesaj: 41