folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aramızda Reklamcı Yada Matbaa İşinle Uğraşan Var Mı ?

Aramızda Reklamcı Yada Matbaa İşinle Uğraşan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

konu başlığındaki aramızda reklamcı yada matbaa işinle uğraşan var mı arkadaslar bikaç yaptırmam gereken iş var da anlamadığım bi konu olduğu için önce bikaç sorum olacak?

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Yaz reis

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

su dekota denilen yada foreks mi deniyo artık o malzemeden arıyorum reklamcılarda bulunduğunu söylediler. cevremdeki (manavgatta) bikaç reklamcıya gittim genelde dolar kuru vs bahane ederek lazım olcağı kadar aldıklarını söylediler elim bos dondum. hem bu malzemeden arıyorum hemde bu malzeme için belli tasarımlarım var renkli baskı tarzı ve lazer kesim tarzı coreldeki tasarımlarımı yapabilcek birilerini arıyorum. ne nedir alternatif malzeme varmıdır bu konuda pek bilgim yok bu işle uğrasan yada ilgilenen arkadas varsa isterse konuyu daha detaylı anlatırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

su dekota denilen yada foreks mi deniyo artık o malzemeden arıyorum reklamcılarda bulunduğunu söylediler. cevremdeki (manavgatta) bikaç reklamcıya gittim genelde dolar kuru vs bahane ederek lazım olcağı kadar aldıklarını söylediler elim bos dondum. hem bu malzemeden arıyorum hemde bu malzeme için belli tasarımlarım var renkli baskı tarzı ve lazer kesim tarzı coreldeki tasarımlarımı yapabilcek birilerini arıyorum. ne nedir alternatif malzeme varmıdır bu konuda pek bilgim yok bu işle uğrasan yada ilgilenen arkadas varsa isterse konuyu daha detaylı anlatırım.

Soru tam olarak "Dekotayı hem lazer kesim hemde baskı nerde yaptırabilir mi?" : ) yer mi soruyorsun tasarım anlamında destek mi istiyorsun?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

@sezginari

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    Nautilus bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

Soru tam olarak "Dekotayı hem lazer kesim hemde baskı nerde yaptırabilir mi?" : ) yer mi soruyorsun tasarım anlamında destek mi istiyorsun?

kalınlastırdım yeterlimi? hala algılanmadıysa detay veriyim mi? ( kotü bir gün geçirmirmişsin ve canında sıkkın olmalı ama eğlenmeni gerektirecek bi durum yok bence )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

@sezginari

@sezginari sanırım uşak taydı yanlıs hatırlamıyosam. ben uşak tan taşınalı 3 ay kadar oldu aklıma gelmişti sorayım diye de eminde olamadım acıkcası.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

pleksi mi acaba aradığın müridin adını unuttum ama homecept.com  diye sitesi vardı lazer kesim yapıyordu 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

pleksi mi acaba aradığın müridin adını unuttum ama homecept.com  diye sitesi vardı lazer kesim yapıyordu 

forex miş aradığım dostum dekota da deniyomus piyasada 
    https://www.google.com.tr/aclk?sa=l&ai=DChcSEwifrI6EpbDdAhUHyrIKHU_VDlEYABACGgJscg&sig=AOD64_3D536NYHld1akkdamD4QkLXlO97g&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwiGj4qEpbDdAhVplosKHRQNAuIQ9aACCC0&adurl=

Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 9
reklam matbaa