Arcon Vs. Adeko

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

https://yadi.sk/d/qzlC23M9Jg10-Q

Teşekkür ederim.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Hocam nerede marangozsun

Şu an için bi yerde marangoz değilim hocam.

Hocam ben kendime bir dolap yapmak istiyorum amacım ben teknisyen olduğum için evdede çok malzeme var o kadar daginiklar ki yerlerini unutuyorum şöyle kapaklı bir dolap yapmak istiyorum hafif olması ve düş n ucuza mal etmenin yoluna bakıyorum metal dolap alacaktım ama hurdacılar o gezmem lazım sifirlari pahalanmis mobilyadan yapsam nasıl olur ne kadara mal olur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    kartalenes bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Selamlar, ikisi çok ayrı programlar siz ne üzerine kullanmak için istiyorsunuz?

Özellikle mutfak dolabı tasarlamak için kullanmayı planlıyoruz

o zaman adekodan şaşmamak gerekiyor

Neden Adeko hocam biraz açarmısın. Kullandınızmı siz izlediğin videolara göre ortak bir çok özellikleri var.

Ben iki programıda kullanmadım ama adekoyu biliyorum çevremde kullananlar mevcut. Kullanımı basit malzeme seçeneği fazla çizimi direk üretime yönlendirebiliyorsunuz en güzel yanıda Render olayı... ikinci bir programa ihtiyaç duymuyorsunuz adekoda kendi içinde çözüyor gayet de başarılı görseller sağlıyor...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    sunyy2003 bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Hocam nerede marangozsun

Şu an için bi yerde marangoz değilim hocam.

Hocam ben kendime bir dolap yapmak istiyorum amacım ben teknisyen olduğum için evdede çok malzeme var o kadar daginiklar ki yerlerini unutuyorum şöyle kapaklı bir dolap yapmak istiyorum hafif olması ve düş n ucuza mal etmenin yoluna bakıyorum metal dolap alacaktım ama hurdacılar o gezmem lazım sifirlari pahalanmis mobilyadan yapsam nasıl olur ne kadara mal olur

Bir marangozhaneye gidin hocam, dolap küçükse etraftaki parça suntalardan işinizi hallederler. En iyi fiyatı ordan alırsınız. CNC olan yere gitmeyin ama küçük mahalle marangozuna gidin. Küçük işler için mahalle marangozuna, büyük işler için CNC olan marangoza gidin. Fiyatın uygun olması için.

--

Ölçüde vermemişsiniz ama verseydiniz bile tahmini fiyat veremem, 18mm suntanın fiyatı ne?, 8mm arkalık fiyatı ne? şu an onları bile bilmiyorum. İşçilik parası farklı tutabilir. 

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Yukarda @cybermole arkadaşın verdiği linkle Adeko kurulumu yapıp, benim gibi 5 saniye sonra uygulamanın kapandığını görenler;

Önce bunu kurun (102 MB) https://yadi.sk/d/-Tux-rk_Jx5Kv
    Kurulum detayı içinde var, (Ordaki 2 dosyayı Program Filesx86->Adeko klasörüne atıp, not defterinde yazan Lisansı giriyorsunuz) Kurulum sırasında klasör göster derse, Program Files->Adeko klasörünü gösterin. Program İngilizce olarak kurulacak..

Sonra bunu Türkçe yama niyetine Program Files->Adeko klasörünü göstererek kurun (72 MB) https://yadi.sk/d/qzlC23M9Jg10-Q
    Masaüstünde AdELKO olarak geçen Kısayolu silin. Önceki kurulumdan kalan Adeko kısayolunu çalıştırın. Tekrar Lisans anahtarını girin.

Kendi keşfimdir, Bu sorunu yaşayan çok kişi var. Windows 10 da bu şekil yaptım. Uygulama Türkçe olarak sorunsuz bir şekilde çalıştı.
    Teşekkürler.

Not: Daha önceleri yaptığınız kurulumdan dolayı sorun çıkar belki. Bunların hepsinden önce;
    Regedit'i yönetici olarak çalıştırın;
    Bunu; Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\ADeko ve Bunu; Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\GroupIT Silin. Baştan başlayın..

rahmandaburda tarafından 01/Eki/20 05:35 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Teşekkürler arkadaşlar adeko üzerinde yoğunlaşacağız.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
Toplam Hit: 1907 Toplam Mesaj: 17
dekorasyon adeko arcon