folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arızalı Notebooklarınız Alınır

Arızalı Notebooklarınız Alınır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı

hocam bende asus f5vl laptop var.şimdi bunun güc kısmında sorun vardı adaptorun takıldığı yer anakart üzzerindeki kısım oynuyordu.Adamın birine götürdüm ağzına sıçmış bilgisayarın sol tarafatan ağırlık uygulayınca çalışıyor laptop elini kaldırdığında donuyor bastırınca donma geçiyor.bi ara üzerine 5 kiloluk dambıl koyup öyle kullanıyordum sonradan 10 a çıkardım.Anakartta çatlak var sanırım bükünce çalışıyor yapabilirmisin?maliyeti ne olur ?

Hocam kusura bakma ama biraz geç oldu.muhtemelen bordda bi çatlak var istanbuldaysan getir bakalım

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Allah notebookumu sana düşürmesin iyi çalışıyor çok şükür :)

ama garantisi biterse lazım olursa mutlaka seni dürteceğim :) adaptör klavye felan

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Acer aspire 5920g var müdür elimde ekran bozuktu fırınladım ekranı düzeldi :D ama böyle bir hata alıyorum. biosta hdd de gözükmüyor önce hdd bozuk zannediyodum baska hdd taktım sonuc yine aynı hatayı inceleyince gördümki bir kabloda temassızlık varmıs ondan veriyomus bu hatayı ama genel olarak nerede temassızlık olur bir fikrin varmı yada bu haliyle notebook kaç para eder pm lersen sevinirim. 

http://f1209.hizliresim.com/11/g/d0pbl.jpg

izleyici tarafından 14/Eyl/12 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Hocam elimde samsung nf-310 netbook var klavyede birkaç tuş basmıyor.Bazen arada tuşlar oluyor sonra birbakmışım 2-3 harf çalısmıyor.Bunun sorunu nedir hocam bir bilgin varmıdır acaba? Ayrıca yaptırmaya kalksam tutarı nedir bunun? Pm atarsan sevinirim hocam bu aralar pek giremiyorumda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    balthier bunu yazdı

Bende de bir tane var lenovo markası adaptörün kablosu kopunca kendim bağladım kabloları geri, ters bağladığımdan perte çıkmıştı. İçini falan açtım klavyesini falan çıkardım parçalar duruyo işine yararar belki

Arkadaş yakınmış geldi sağolsun aldık bilgisayarını :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

eski laptopun lcd paneli var ölü pixel i yok asus a6vm nin. tüm a6 serisine uyuyor... alırsan konusalım

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek

Swordfish,

Bende HP Pavilion dv2000 var. 

2gb ddr3 Kingston ram

160 gb HD (HD düzgün çalışıyor ama sanırım ömrünün son zamanlarını yaşıyor, zira laptop açılırken HD ile ilgili bir mesaj veriyor, f1e basıp geçiyorum, 1.5 yıldır bu böyle, şuana kadar da hiçbir sorunla karşılaşmadım )

İşlemci İntel Core 2 duo 1.6ghz.

14inch monitör. Eternet, Wireless, Bluetooth gibi ıvırzıvırları da sağlam.

Bilgisayarın arızası ise ekran kartı sürekli bozulduğu için artık parasına yetişemiyorum. 2 defa ekran kartını değiştirdim ama tekrar bozuldu. 

Aşırı ısınmadan dolayı ekran kartı fazla dayanmıyor. Yani ekran kartı arızalı. 

Bu makinaya kaç lira verirsin ? özellikle monitörü temizdir.

Gerekirse sana fotosunu da atabilirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balthier
    balthier's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    balthier bunu yazdı

Bende de bir tane var lenovo markası adaptörün kablosu kopunca kendim bağladım kabloları geri, ters bağladığımdan perte çıkmıştı. İçini falan açtım klavyesini falan çıkardım parçalar duruyo işine yararar belki

Arkadaş yakınmış geldi sağolsun aldık bilgisayarını :)

Aynen öyle sorunsuz satış :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek
    tahrefk bunu yazdı

Hocam elimde samsung nf-310 netbook var klavyede birkaç tuş basmıyor.Bazen arada tuşlar oluyor sonra birbakmışım 2-3 harf çalısmıyor.Bunun sorunu nedir hocam bir bilgin varmıdır acaba? Ayrıca yaptırmaya kalksam tutarı nedir bunun? Pm atarsan sevinirim hocam bu aralar pek giremiyorumda.

Hocam dönüş yaparsan sevinirim ünide bayağı lazım oluyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Pm attim hocam

Toplam Hit: 7961 Toplam Mesaj: 68