folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Arkadaşlar Bi Yardımcı Olun Be..."

Arkadaşlar Bi Yardımcı Olun Be..."

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    arkadaslar msn resım calma programını arıyorum bulanınız weya elınde olan varsa bana yollayabılırmı cok acıl beklıyorum...(bebis_melek@hotmail.com)

yıLan derisi ayakkabi giyer,kemer takar,çanta kuLLanır modeLLi arabaya binerim..TiKKy im heMde aLLahına kadar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek
    messenger discovery 2 aradıgın www.msgdiscovery.com hemen yukle:)

birşey bildiğim varsa o da hiçbirşey bilmediğimdir....TURK[C]TEAM SİTHDARTHWADER www.trojanbank.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi
    ingilizcem yok tam link werebılırmısın bı tane ındırdım ama sanırım bıraz sorunlu calısıyo

yıLan derisi ayakkabi giyer,kemer takar,çanta kuLLanır modeLLi arabaya binerim..TiKKy im heMde aLLahına kadar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek

http://www.md-download.com/MDX_Install_2.0.exe

al canim:)

program ıngılızce ama solıyım bastan ama sanırım yaparsın

birşey bildiğim varsa o da hiçbirşey bilmediğimdir....TURK[C]TEAM SİTHDARTHWADER www.trojanbank.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    mail adresine mail attım bir de buraya bak istediğin pro burda var http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=16898

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

abi olaya bak yaa,hatun isteyince millet net cevaplarla sonucu veriyo:)) anında görüntü yaani:)

tamam bundan sonra bişey isteyince önce cinsiyet değiştiriyorum sonra istiyorum

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meLek
    meLek's avatar
    Dişi

fmk saol ama ben onu kurdum ancak resımlerı nereye kayıt edıyo onu anlamadım zaten hepsınıde goremıyorum sanırsam daha detylı bıulgı verırmınız

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    kızım sende çok şey istiyorsun.Hep istemekle olmaz biraz da ver de biz de yararlanalım.Ki senin de kız olduğun şaibeli

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

kızım sende çok şey istiyorsun.Hep istemekle olmaz biraz da ver de biz de yararlanalım.Ki senin de kız olduğun şaibeli

wallaa bence super fikir ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    desteğin için sağol.Tahribattaki kızlar yada kız kılığına girmiş şerefsiz erkekler hak etti bunu.Kızsın diye ayrıcalık mı yapılacak

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    meLek bunu yazdı:

arkadaslar msn resım calma programını arıyorum bulanınız weya elınde olan varsa bana yollayabılırmı cok acıl beklıyorum...(bebis_melek@hotmail.com)

valla senin bayan olduguna inanmıoom.

...
Toplam Hit: 3454 Toplam Mesaj: 19