Arkadaşlar Lütfen Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nihatkomurcu
    Nihatkomurcu's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar.ben 32 Yaşında evli,2 Çocuk babası bir işadamıyım.13 senedir Avusturya'da İkamet etmekteyim.Burada Küçük bir tekstil atölyesi çalıştırıyorum.2,5 ay Önce Hayat arkadaşım eşim internet aracılığı ile tanıştığı biriyle sırra kadem bastı. Ondan Hiç bir haber alamıyorum Polise başvurduk fayda etmedi polis türk insanını sevmediği İçin ilgilenmedi benimle.eşime ait yani benim haberim olmadan açtığı 3 mail - msn adresini bilgisayarı karıştırırken Buldum ve messnger cache dosyaları Buldum. Bunları okumaya çalıştım malesef başarılı olamadım.ne kadar üfürükçü hacı hoca varsa hepsine gittim hepsinin dediği internet aracılığı ile kaçıp gittiği.interneti bildiler yani.Eşim kaçtıktan 3 gün sonra msn adresine girmiş bu msnleri alabilirmiyiz çünkü kaçtığı şahıslar msn adresinin içinde bulunuyor.messenger cacheden bazı resimler buldum forumlarda okuduğum kadarıyla msnde karşı tarafın kişi kartı resimleri ve msn de kullandıqı resimler sanırım. ama messenger cacheyi okumak istiyorum. pcde kayıtlı şifreleri alan programları kullandım işe yaramadı . ne yapabiliriz lütfen yardımcı olun arkadaşlar.bu konuda yardımcı olabileceğini söyleyen sözde bir sürü hacker la tanıştım yüzlerce dolar para ödedim fayda etmedi.lütfen bir şekilde yardımcı olun arkadaşlar yalvarıyorum.mail adresimde nihatkomurcu@gmail.com mail veya msn yoluyla site üzerinden mesaj alabiliyorsak mesaj yoluyla bişekilde yardımcı olun arkadaşlar.sevgilerimle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

spy bir program bul kendi pc'nde aç.belki işe yarayabilir..

şuan işyerindeyim.akşam eve gittiğimde bi araştırma yaparım.bunlara bi şekilde ulaşılabiliyorsa uzaktan masaüstü açıp hallederiz..

mail adresi elindeyse ve eşinin kimlik bilgilerini de biliyorsan.ki eğer eşin de o bilgileri doğru girdiyse .net pasaport ta şifre kaybı ile ilgili mail at.belki işe yarayabilir..

ekliyorum listeme..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nihatkomurcu
    Nihatkomurcu's avatar
    Erkek
    teşekkürler kardesim. spy program dediğini denedim.trojan keylogger çalıştırdım pcmde yine işe yaramadı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

proratı dene çok başarılı bir program kendi pcden aç şifreleri almaya çalış

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek

bilgisayarda bulunan şifreleri bulmak için karma bir paket sunuyorum.i.e ve diğer pass ları görmen için yeterli olur sanırım

http://rapidshare.com/files/75290970/pascras.rar.html

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nihatkomurcu
    Nihatkomurcu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Bu sorun iyice uzadı. Bu İşin Kısa Bi Yani yokmu. Lütfen yardımcı Olun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

dediklerimi yap cvp buraya yaz ok:

run - regedit e gir

ctrl + f,@hotmail.com yaz @msn.gmail.yahoo madem msn adresinibiliosun @ isaretinden sonra nasil uzantisi varsa emailin onu yaz ,IdentityCRL klasoru altinda bi isim bulana kadar ctrl+f yenile,buluncada buldum diye yaz,bi sansimizi deneyelim dua et de esin otm tanimlamayi girmis olsun bi kereliine.

hız emniyettir...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun.) bir insan aptal olmadıkca nne msn sı calınır nede baska bırsey olur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

msn çalınmasımı? ne alaka?

adam yardım diyor sen ne diyorsun.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nihat kardeş sen gel ben sana yardımcı olayım hojam msn adresimi eklersin cs6.dustarena@hotmail.com beklerim

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okul
    okul's avatar
    Erkek
    ya hocam bir yerde okudum sanırım bi ülkede b, teknolıjı varmıs klavyede enerjı ve elle dokunlması sonucundakı titreism kayıtlarından falaln buluomus bide onu arastır iyi gecelr ark

medebiyet acmaksa bütün bedeni ozzman hayvanlar bizden daha medeni ANTİTAHRİBAT
Toplam Hit: 2264 Toplam Mesaj: 14