folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Armutlu Tatil Köyü

Armutlu Tatil Köyü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

hocam burda çalışan tbt müridi var tolgaStain o sana ulaşsın detayları anlatsın geçen hafta ben konuşmuştum.

her haftasonu armutluya götürüp tanıtım yapıyorlarmış yardımcı olur o konuda

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    Darkparadise bunu yazdı
    Maresca bunu yazdı

Tatile mi gideceksiniz yoksa başka bir iş için mi ?

tatil için gidicem inş ayarlayabilirsem :)

Beni almadan mı gidiyorsun ablam aşk olsun :P zaten bir denk gelemedik orada, ya ben bir gün bursaya geleceğim ya da sen istanbula :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

inşaatına gitmiştim yıllar evvel. vay amk. bize devremülk sattırmak için free tur düzenlemişllerdi :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

OHA ekşisözlük yorumları çok kötü. Giderken yanında TNT götür. dönerken patlatırsın.

OHA :D ben de okudum. gitmesem mi ya da gidip dediğin gibi patlatıp döneyim :D bu ne yaa, milleti parasıyla rezil rüsva ediyorlar galiba.

Şimdi nasıl bilmiyorum ama eskiden sakallı dini bütün bazı vatandaşlarımız hanımlarını plajın kadınlar kısmına gönderip(sağ taraf haremlik sol taraf selamlık orta kısım ise aile salonuydu) kendileri karışık kısma gelerek karı-kız kesiyorlardı. Havuz - su parkı falan ücretsiz olacak demişlerdi giriş fiyatı her sene daha da arttı. Bizimkiler ihlas pazarlamacılarının sözlerine kanmış, ailecek gideriz fazla para harcamadan yazları tatil yaparız diye düşünmüştü ama Antalya'da herşey dahil otellerde tatil yapmak daha ucuza geliyor.

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

ulan ben tatile gidiyorum desem ;

10 hit.

2 cevap cevaplardan 2'side dalga :D

alacağınız olsun :R

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

GİTME !

http://kocaer.me
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

havuzlar günde 3 seans ve "paralı", atıyorum 12.00-14.00 arası bi seans var, 10 küsür lira gibi bi para veriyosun yanlış hatırlamıyorsam seans başı 14 tl (havuza girmek için kuyruğa sıraya falan giriyorsun) içeride badigard gibi elemanlar havuz başında bekliyo girmeden önce mecburi duşa giriyorsun havuz başındaki elemanlar kafasından bonesi falan çıkana boneni tak diye uyarıyorlar kaydıraktan kayanlara yavaaş falan sesleniyorlar. havuzlar haremlik selamlık tabi ki. ve o kadar kalabalık ki kulaç bile atamıyorsun. denizi çok pis ve plajda dandik tahta şezlonglar var, onlar da çok az yetersiz. konaklama ücretine dahil yemek yok kendi yemeğini kendin yapacaksın, restoran var bi iki tane ama pahalı ve dandik zaten sadece pide/lahmacun tarzı. dairelerde internet yok, daireler çok sıkıcı ve bomboş (dini kitaplardan oluşan mini bi kütüphane var her dairede bomboş değil pardon). tatil köyünde kalan müşteri profiline genel olarak çember sakallılar, zengin sosyetik dinci aileler hakim, ortam çok sıkıcı, hiçbir aktivite yok. parası dokunmaz dersen lunapark var 1-2 akşam idare edebilir go-kart falan. akşamları toplantı salonu gibi bi yerde sahur programı tadında konuşmalar yapılıyor, arada denk gelirse animasyon tarzı etkinlikler var ama kalite yerlerde.

ayrıca çok pahalı amk, o paraya antalyada bodrumda herşey dahil kral gibi tatil yaparsın.

gitme kısaca.

o6u2 tarafından 06/Ağu/13 16:01 tarihinde düzenlenmiştir

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gel avşaadasına

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Armutlu tatil köyü sofu bir ortam. Kız arkadaşınla vs gideceksen çok rahat edemeyebilirsin. Onun yerine İskele ya da Yılandar mevkiinde ev bakmanı öneririm.

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ihlas holdingin ora

gecen hafta ordaydik :D fena bir yer degil ama cok para o yuzden millet 2 3 aile bir eve gidiyor :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 3234 Toplam Mesaj: 26