folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arsa Onerisi (Tbt Deki Emlakçılar Konuya)

Arsa Onerisi (Tbt Deki Emlakçılar Konuya)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yillardir calistik didindik hayat kurduk bu hayatta adim adim ilerlemeye calisiyoruz ve yillar bazen bir gun edsaiyla hizla bitip gidiyor.

Biraz birikim biraz kredi ile bir arsa almak istiyoruz 

Max limit 90k bilemedin 100k yi gecemeyecegiz tabi ki en onemli amac kisa zamanda yuksek kar tabi ki toprak kisa zamanda kar ettiren bir sey degil ama olabildigince hizli diyelim

Aklimda 2 yer var su anda canakkaleye yapilacak olan kopruye yakin koyler

Ikincisi ise balikesir ayvalik akcay edremit dolaylari 

Emlakci veya bu isi bilen arkadaslar siz nereleri tabsiye ediyorsunuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Çanakkale merkezde sigortacıyım. iyi bir emlakçı çevrem var. bana nasıl birşey istediğini vs. anlatırsan yardımcı olabilirim onlarla görüştürebilirim. gelirsen ağırlarım :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

Çanakkale merkezde sigortacıyım. iyi bir emlakçı çevrem var. bana nasıl birşey istediğini vs. anlatırsan yardımcı olabilirim onlarla görüştürebilirim. gelirsen ağırlarım :)

Bende canakkaleliyim hocam :) yaziyorum sana

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

Kocaeli Sakarya tarafında düşünürsen pm at hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Bursa'da terminalin arka tarafında Osmangazi'ye bağlı Yunuseli mahallesinde 500 metrekarelik bi arsa var,

2 adet 130 küsür metrekarelik bina dikilebiliyor, 3 kat izni var.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

hacım o meblağ ile alacağın arsa kısa sürede kar ettirmez malesef.Çünkü o meblağ ile alacağın arsanın konumu ve büyüklüğünden dolayı . 

Akçayda yazlığım var Akçay-Güre de . Şuan bizim sitede satılık iki villa var ( ikiz villalar kendine ait bahçesi var havuzlu site triplex.) 350bin tl istiyorlar birine.Bundan 2bilemedin 3 sene önce 220 ye gitmişti bir tanesi.

Varsa imkanın buna giriş derim .Olmadı bu meblağ ile Akçay da, Zeytinlide, altınkum da ,turban nın yakınlarında denize eh işte yakınlıkta güzel daireler bulabilirsin.Lakin tavsiyem bu bölgede ( balıkesir ) emlakçı ile değil kendi çabalarınla yer bulmalısın ağzı yanan çok var uyarırım.Zaten akçaya indiğinde görürsün heryer emlakçı kaynıyor göreceksin.Yaz sezonunda imar izni yok çivi bile çakamazsın sezon sonu şantiyeye döner oralar.Her sene gittiğimde yeni yeni yerleşimler görüyorum yani gitgide dahada gelişiyor.

Arsadan ziyade yazlık daire alıp kiraya vermek bence daha mantıklıdır çünkü yine o bölgede (zeytinliklerin çokolduğu yazlık tatil yerlerinde) imar , zeytinliklerin imara çaılması vs bir sürü konu olduğundan uğraşa değmez.

Birde o bölgede kira mantığı şöyle , sezonda 4 ay 700 se diğer 8 ay 550 dir. sıfır bir yazlık daire alsan bu fiaytlarda kiracı kolayca bulabilirsin.

Diğer bir önerim de istanbul arnavut köyden parsel alabilirsin , 150-350m2 bir parsel alabilirsin bu paraya lakin ordada dikkat etmen gereken şey parsellenmiş hazır olması , "parsellemeye uygun" , " parsellenecek" ifadelerini gördün mü kyım kıyım kaç git uzak dur .

Balıkesir içerisi merkez yani o fiyata bulunur ama akçay kadar , altınoluk kadar prim yapmaz . 

Çanakkale taraflarına çok aşina değilim yorum yapmasam daha iyi olur .

network tarafından 25/Tem/17 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

I Love Software , Software is a life...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yatırım mantıklı

büyük bir paraysa gayrimankül mantıklı

ama kredi çekip bu işe girişmek konusu yeterince mantıklı olmayabilir.

bu işin kaymağını bu işlerin projesinde yer alanlar yiyor. çünkü 5 para etmez bir arsanın 1000 olacağını bilsen almazmısın. sırf bu yöntemle zengin olan var.

varsa bu şeylerle uğraşanlar onlarla görüş. mesela burda köpek bağlasan durmayacak bir yere gidip hastane yaptı belediye .

şimdi bütün doktor eczacı kim varsa oraya taşındı. nereye?

prpjeyi hzırlayan kişilerin önceden aldığı evlere ....

anladın mı? yoksa "kısa vade"   olur  " uzun vade"

krediyi ödediğinle kalırsın

ama alayım dursun dersen alınması çok mantıklı.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

yatırım mantıklı

büyük bir paraysa gayrimankül mantıklı

ama kredi çekip bu işe girişmek konusu yeterince mantıklı olmayabilir.

bu işin kaymağını bu işlerin projesinde yer alanlar yiyor. çünkü 5 para etmez bir arsanın 1000 olacağını bilsen almazmısın. sırf bu yöntemle zengin olan var.

varsa bu şeylerle uğraşanlar onlarla görüş. mesela burda köpek bağlasan durmayacak bir yere gidip hastane yaptı belediye .

şimdi bütün doktor eczacı kim varsa oraya taşındı. nereye?

prpjeyi hzırlayan kişilerin önceden aldığı evlere ....

anladın mı? yoksa "kısa vade"   olur  " uzun vade"

krediyi ödediğinle kalırsın

ama alayım dursun dersen alınması çok mantıklı.

Cok haklisin tum bunlarin farkindayim ama oyle bjr cevremiz olsa zaten sanitim coktan zengin olmustuk onlarda kimleri ihya edeceklerini iyi biliyorlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam belediyelerde tanıdığın olacak onlarla konuşacaksın. Hangi millet vekili hangi mekanlardan arsa alıyor ona göre sen de yakınlarından alacaksın. Bu hep böyledir. Biryer değerlenecekse sağlam şekilde öncelikle büyükler alırlar kalanı da çöpçü balığı gibi yatırım yapim zengin olim diyenler alır. Kendin ve emlakçıların öngörüsünden se belediyelerden şurdan burdan bilgi toplamak çok daha mantıklı bence. Şimdi anlatamayacam detay post okunur falan sonra vay sen böyle dedin bizi hırsızlıkla itham ediyon diyen bile çıkar bu ülkede hiçbişeye güvenmiyorum ... Vel hasıl dediğimi düşün enine boyuna ..

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Bende Çanakkale'deyim bir ara görüşelim.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bursa'da terminalin arka tarafında Osmangazi'ye bağlı Yunuseli mahallesinde 500 metrekarelik bi arsa var,

2 adet 130 küsür metrekarelik bina dikilebiliyor, 3 kat izni var.

Kardeş Arsa Parsel Bilgileri atabilirmisin bana arsa lazım oraları güzel meyve sebze ekmek için.

Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 16
emlak arsa ev toprak