folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Artık Bu Kotaya Bi Çözüm Bulalım

Artık Bu Kotaya Bi Çözüm Bulalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bilmem hatırlayanınız var yaklaşık 3 4 ay önce bu kota problemini bişekilde aşıyorduk sınırsız adsl şifrelerini kullanarak ama artık öyle bir dalga yok yani biz bu t*net şerefsizine mahkumuz , içinizde yeni bir taktik geliştiren biri varmı acaba??

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ewet arkadaslar benimde ve diğer kullanıcılarında cok ihtiyacı olan bir şey yardım plüs

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    Ben sınırsız accountları yazıp girmeyi çok denedim fakat kabul etmiyor :(

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Bahsettiğin işin yemesi için aynı ptt müdürlüğünden adsl çektirmiş birinin sınırsız şifresini kullanman lazım. Yani Ankara-mamakta oturup maltepe ptt'ye bağlı birinin şifresini kullanamazsın. Eee tabi kendi ptt müdürlüğüne bağlı olanlarıda bilemezsin yai zorr iş yatar o işşş..

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    öyle olduğu zaman %100 oluyormu ?

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    evet o zaman yüzde yüz oluyor =) Arkadşın şifresiyle denemiştik karşılıklı.Yalnız bu sefer o adam tel açıp giremiyorum falan dediğinde olayı anında hallediyolar onuda söyliim sonrada adama şifrenizi değiştirin diyolar.Eğer başkasının girdiği kesin tespit edilemezse de bizzat kendileri değiştirip o an kullananın bağlantısını kesiyolar yeni şifreyi de gerçek sahibine veriyolar. Uyanık ol millet seni zükmesin diolar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    şu an itibariyle 4,50gb kotam olmuş 30 kağıt gitti  bunun 29u var 30 u var 31 in saat 12den sonrasını beklemek var uffff telekom eben ölsün emi alacağın olsun ahirette hesaplaşcaz hiç unutma

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet o zaman yüzde yüz oluyor =) Arkadşın şifresiyle denemiştik karşılıklı.Yalnız bu sefer o adam tel açıp giremiyorum falan dediğinde olayı anında hallediyolar onuda söyliim sonrada adama şifrenizi değiştirin diyolar.Eğer başkasının girdiği kesin tespit edilemezse de bizzat kendileri değiştirip o an kullananın bağlantısını kesiyolar yeni şifreyi de gerçek sahibine veriyolar. Uyanık ol millet seni zükmesin diolar..
    -----------------------------

Dostum bence milleti yanlış bilgilendiriyorsun.Ben bizim yan apartmandakinin sınırsız şifresiyle bile bağlanamıyorum.Sende arkadaşının değil Türkiyenin herhangi bi yerindeki birinin şifresiyle bile bağlanabilirsin.Olay seni bağlayan modemde bitiyor.Alcatel se hiç kurtuluşun yok.Bağlanamazsınız...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek

saçma bence internet hizmetini ve engellemeyi modemmi sağlıyor haıyr türktelekom sağlıyor o yüzden nikotinin söylediği daha mantıklı bence...

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    modemin modeline göre değişir bir zamanlar interneti 2 kat daha artıran bir progmram vardı arkadas kullanıyordu

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    yapma yaw =) Demek türkiye'nin herhangi bir yerindekinin şifresiyle bağlanabilirsin... Tamam sana iyi bağlanmalar o zaman hocam =)

İnanmayanlar adsl müşteriz hizmetlerini arayıp sorabilir,telekoma da güvenmeyenler [ ki haklıdırlar :) ] nette derin bir araştırma yapsınlar derim..
    edit:Blueshadow kusura bakma hocam ama acip sallamışsın =) Net hızını 2 kat attırabilecek tek şey adsl alt yapısında kullanılan kabloların ham madeesidir gerisi palavra..

Toplam Hit: 1648 Toplam Mesaj: 16