folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Artık Taahhüt Bozmada Para Alınamayacak

Artık Taahhüt Bozmada Para Alınamayacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önceden kullandığımız aylardaki indirimleri ceza olarak ödüyorduk yeni alınan karar ile artık oda kalktı. 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/10/20171028-11.htm

Madde 23.

Yalnız bu karar ilk defa bağlantılan abonelik bağlantılarını kapsamıyor sanırım. Zira firmalar sözleşmeye kurulum parası ekliyor. Ona dikkat edin. 

mkyb tarafından 28/Eki/17 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

küçük yazılarla ayarlamışlardır ona birşeyler. Bu ülkede vatandaşn hayrına hiç bir şey yapılmaz

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver328
    enver328's avatar
    Erkek

Taahhüdün mevzusu, bir süre için söz verip indirim almak olduğu için bu tarifeler kaldırılabilir ya da üstteki mesajda belirtildiği üzere başka bir yol bulunur.

Biz Elimizi Neye Atsak Kurur Zaten...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam vallahi gündemi senin sayende takip ediyoruz teşekkürler

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Ucretsiz olarak son erdirebilir cumlesinden iptal etmek icin ucret alinmaz ama yapilan indirimleri oder gibi seyler de cikabilir. Kesin yargilar cikarmak zor gibi uzmana danismak lazim. Guvenipte taahhut bozmayin :))

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

akk kalkacak fiyaskosundan sonra bu tarz hiçbir şeye itimat göstermem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

internet için akk kalakcak dediler yeni gelen sistemle halka daha fazla geçirdiler.bunun da altından birşey çıkar.ben bunların vatandaş lehine birşey yaptığını görmedim

7714714 tarafından 28/Eki/17 21:18 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Aynen son 2 gündür abonelerin hepsi bunu soruyor. Yeni kanun çıkmış tahattümü bozmak istiyorum diye geliyorlar ama ortada bir şey yok. Kesin bir güncelleme gelirse haberdar ederim.

------

Cayma bedeli çok saçma bir uygulama.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Aynen son 2 gündür abonelerin hepsi bunu soruyor. Yeni kanun çıkmış tahattümü bozmak istiyorum diye geliyorlar ama ortada bir şey yok. Kesin bir güncelleme gelirse haberdar ederim.

------

Acaba GSM hatlarınıda kapsıyor mu ? Senin bilgin var mı bu konuda ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

------

Acaba GSM hatlarınıda kapsıyor mu ? Senin bilgin var mı bu konuda ?

Ben bireyseldeyim hocam. Şu an bir şey yok. Güncelleme gelirse bize de mail atarlar. Foruma yazarım.

Ama aboneler çok soruyorlar 2 gündür bu konuyu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Kurulum ücreti sözleşmede açıkca belirtilmediği sürece bi anlamı yok superonline arıyorum 300 lira kurulum ücreti istiyor istese 1000 liradan alır tamamen firmaya kalmış o indirim ücretinin aşağı yukarı aynısını kurulum ücreti adı altında alıyor 

Toplam Hit: 2102 Toplam Mesaj: 12
taahhüt