folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Artık Uykum Çabuk Geliyor

Artık Uykum Çabuk Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar 1 yıldır özel olaylar hariç gece 2-3 ten önce uyumuyordum  hatta 2 hafta önce 3-4 gibi yatıp 7 de kalkıyordum 3-4 saatlik uykuyla işe gidiyordum 

yaptığım iş kolay oturuyorum akşama kadar yorulacak bir işim yok yani

fakat bu 1 haftadır uykum hemen geliyor

8 de eve varıyorum 12 de adam mı yatar ya o ne 4 saat

bu sorundan nasıl kurtulabilirim

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Benzer sorun bende de zaman zaman oluyor. Genelde ya çok yorgun oluyorum, ya canım bir şeye sıkılmış oluyor, ya da bir şekilde bilinçli ya da bilinçsiz zamanın biraz ilerlemesini istiyor halde oluyorum. Etkenler ortadan kalkınca düzeliyor.

ben de sevgiden yanayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sabah 10 km bisiklet kullandım .

11.00 da ameleliğe başladım . 20.45 te eve girdim .

Duş aldım dışarı çıktım .

Saat 24.20  mal gibi bakkal arkadaşın yanında ole  oturuyor um  sanırım 2 ye kadar burda pineklerim . 

Bende yorgunken uyuyamıyorum .

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

menimde uykum gelmiyir

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

son bir aydır bende hemen hemen 3-4 den aşağı uyuyamıyorum ve 8-8.30 gibi kalkıyorum bazen yeri geliyor 6-6.30 gibi uyuyup yine 8.30 gibi kalkıyorum. 

Nasıl erken uyurum desen yoğurt ye ayran iç filan denir ama nasıl geç uyurum sorusuna cevap bulmak biraz zor gibi :) :) akşamları enerji içeceği iç diyeceğim de nereye kadar içeceksin onu bir süre sonra vücuda da zararlı.

sezginari tarafından 16/Ağu/17 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Hocam kafanı meşgul tutup kahve içersen uyumazsın tabi onun da bir sınırı var bir noktadan sonra dayanamazın

Biyolojik saat diye bir şey var. sen kendini 8h uykuya alıştırırsan 3 saat uyku seni ayakta tutamaz ama kendini zorlar ve alışırsan 3 saat uyku seni zinde tutar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

demek vücut ihtiyaç duyuyor ki uykuyu çağırıyor,niye karşı geliyorsun ? Uyu !

Acaip derecede agresifim !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bak mesela eve geldim hala saçma sapan telefona bakıyorum . 

Sanırım stres + boktan hayatım  buna neden oluyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yılalrca 2-3 saat uyudum yorgunluk nedir bilmezdim bildiğin camış gibi saatlerce yürürdüm hiçde yorulmazdım ama ne olduysa son 1 senedir uykuya esirim 7 d eişe gitmek için 6:50de kalkıyorum saat 17:05 gibi evdeyim 18:00a kadar yemek yiyip sonrasında uyuyprum genellikle bildiğim deli gibi uyuyorum mesela izin günlerimde deli güzel geçiyor çünkü uyuyorum uyanıyorum sonra yeniden uyuyorum mükemmel birşey önceden sosyalliğin dibine vuran ben artıkaşırı derece a sosyal 98 kiloda  30 yaşında biriyim... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

yılalrca 2-3 saat uyudum yorgunluk nedir bilmezdim bildiğin camış gibi saatlerce yürürdüm hiçde yorulmazdım ama ne olduysa son 1 senedir uykuya esirim 7 d eişe gitmek için 6:50de kalkıyorum saat 17:05 gibi evdeyim 18:00a kadar yemek yiyip sonrasında uyuyprum genellikle bildiğim deli gibi uyuyorum mesela izin günlerimde deli güzel geçiyor çünkü uyuyorum uyanıyorum sonra yeniden uyuyorum mükemmel birşey önceden sosyalliğin dibine vuran ben artıkaşırı derece a sosyal 98 kiloda  30 yaşında biriyim... 

bu bir alışkanlık olmuş hocam. herşeyden önce buna bir çare bulman gerekiyor. Yoksa devamında ciddi psikolojik sorunlar yaşarsın. Sosyalleşmeye çalış eskisi gibi

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

bu bir alışkanlık olmuş hocam. herşeyden önce buna bir çare bulman gerekiyor. Yoksa devamında ciddi psikolojik sorunlar yaşarsın. Sosyalleşmeye çalış eskisi gibi

Valla doyamıyorum uykuya devamlı uyu uyan uyu uyan pc de  yaptıgım birşey de kalmadı, eskiden dost dediklerim vardı mesela onlarla takılırdık şimdi millet çağırsa bile ekiyorum, dr diyorki sende hiç bir sıkıntı yok tembel hayvan olmuşsun, hak verdim :) 

Toplam Hit: 1726 Toplam Mesaj: 18
uyku sorunu