folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Artık Ya Sev,Ya Terket De Diyemiyoruz !

Artık Ya Sev,Ya Terket De Diyemiyoruz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Şimdi siyasetciler son günlerde ya sev ya terket de diyemiyor.RTE bunu sölemiş sonra medya üstüne gelince bu laf mhp nin lafıdır demişti.Demek artık sevmeyende bu ülkede olacak bölücülük yapacak.Nasıl bir iş bu anlamıyorum.O kadarda yavşak bir medyamız var ki milleti kışkırtmada lafı istediği yere çekip zaten gergin olan sinirleri germeye bölücünün ekmeğine yağ sürmekden başka birşey yapmıyor.

Bugün "ya sev,ya terket" diyemeyen yarın "Ne mutlu Türküm" diyene de diyemez.Sonumuz nereye gidiyor hayrola :| 

underzero kilitlemis

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Yahu anla işte :)

Milliyetçi olan başbakan. Ve asıl vatanı savunduklarını sanan ahmet türk ve deniz baykal. Nasıl da ya sev ya terk et der bu başbakan.!

Gelsin canlı yayında tartışalım diyorlar. Lan sizin kilonuz kaça canlı yayında tartışacaksınız? Başbakanımız on numara insan. Ama onlara göre elini bile kaldırsa yanlış :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    ah şu medya..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ulkemi seviyorum diyenler asildi

bu ulke icin canini tehlikeye atanlar simdi mahkemede

dun dagda Turk Ordusu ile catismaya girenler, binlerce sehit in suclulari bugun mecliste

apo nun keyfine diyecek yok

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

Eğer orada aponun keyfine diyecek olmasaydı Diyarbakır'da millet hergün önderliğimizi süküyorlar diye protesto filan yapmazdı hocam rahat ol (: Vatanı savunanların pkk'ya silah yardımında bulunduğu kanıtlanıyor. Hocam siz halen onların vatanı savunduklarına inanıyorsunuz. Gerçi ben cahilim ne dediğimi bilmiyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

Türkiye Cumhuriyeti tarihin en zor sınavını vermektedir.İlkkez başta oturanla bu kadar gaflette aşagıdakiler bu kadar cahil ve  basiretsiz.İhanet hak olmuş,Sadakat ihanet .hayine hayın demek ayıp ,suç.Çöküş renkli süslü medya ile gizlenmekte,düşman tek tek hedefine ulaşmakta.

Tanrı Türkü asıl şimdi Korusun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    efrasyap bunu yazdı:

Türkiye Cumhuriyeti tarihin en zor sınavını vermektedir.İlkkez başta oturanla bu kadar gaflette aşagıdakiler bu kadar cahil ve  basiretsiz.İhanet hak olmuş,Sadakat ihanet .hayine hayın demek ayıp ,suç.Çöküş renkli süslü medya ile gizlenmekte,düşman tek tek hedefine ulaşmakta.

Söz konusu "aşağıdakiler" 1940'larda okuma oranının %30 larda olduğu dönemde millet cahillikten uzak bilgeli ve basiretli miymiş. İlk kez mi halk bu kadar cahil oluyormuş. Allah türkü koruyordur. Koruyacaktırda...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    underzero bunu yazdı:

Eğer orada aponun keyfine diyecek olmasaydı Diyarbakır'da millet hergün önderliğimizi süküyorlar diye protesto filan yapmazdı hocam rahat ol (: Vatanı savunanların pkk'ya silah yardımında bulunduğu kanıtlanıyor. Hocam siz halen onların vatanı savunduklarına inanıyorsunuz. Gerçi ben cahilim ne dediğimi bilmiyorum :)

senden benden daha rahat olduğuna eminim, ben it gibi ordan oraya koşuştururken 3 kuruş para kazanabilmek için millete ağız eğerken 30 bin insanın katili, beşikteki bebeğin katili apo denilen dürzü yaz kış babalar gibi yatıyo. benim onun vergileriyle besleniyor, sen diyarbakırda önderimizi bilmem ne yapıyorlar diye protesto yapanların sadece ortalığı karıştırmak için onları yaptığını anlamayacak kadar cahilsin. zaten kendinde söylemişsin.

çıkar at gözlüğünüde senin kıçını kollayanlara dil uzatmayı bırak. şu topraklarda rahat ve huzurlu yaşıyorsan onlar sayesinde yaşıyorsun. öyle asılsız salakça haberlere inanacağına TSK'nın gücüne inan. hoş sana laf anlatmaya çalışsakta anlamayacaksın. Provakatörlük yapmaktan başka hiçbi işe yaramadığın iyice belli oldu zaten şu yazdıklarınla. beğenmiyorsan YA SEV, YA TERKET!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    efrasyap bunu yazdı:

Söz konusu "aşağıdakiler" 1940'larda okuma oranının %30 larda olduğu dönemde millet cahillikten uzak bilgeli ve basiretli miymiş. İlk kez mi halk bu kadar cahil oluyormuş. Allah türkü koruyordur. Koruyacaktırda...

Allah türkü "Türke" bırakmasın. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

ulkemi seviyorum diyenler asildi

bu ulke icin canini tehlikeye atanlar simdi mahkemede

dun dagda Turk Ordusu ile catismaya girenler, binlerce sehit in suclulari bugun mecliste

sevgili under sen forumlara takılmadığında, yerine bu tip konulara sürekli bu tip cevaplar veren bir robot mu bakıyor ???

ülkemi seviyorum diyenler asıldı.ulke icin canını tehlikeye atanlar mahkemede.şehitin suçluları mecliste.aponun keyfine dicek yok.bıdı bıdı bıdı...

sıkmadımı artık bunlar ???

ayrıca o toz kondurmadığınız chp'nin bir ferdi bir kere olsun doğuya gitsin de seçim kampanyası yapsın.orası vatan toprağı değil mi ? başbakan'dan başka kimse ayak basmıyor oraya.e hal böyle oluncada, binlerce şehitin suçluları dediğiniz kişiler mecliste oluyor.

onların mecliste olmasının suçlusu akp, değil.mhp'dir, chp'dir, anap'tır.vs.vs.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Siteyi  satsam iyi para eder desenize :)

Baya popüler oldu bu YASEVYATERKET.

Ah birde adam akıllı açabilsem şu siteyi :)

Toplam Hit: 4278 Toplam Mesaj: 35