folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Asimo Ve Petman‘E Meydan Okuyan Konya‘Lı Robot AKINCI 2 [ALS]

Asimo Ve Petman‘E Meydan Okuyan Konya‘Lı Robot AKINCI 2 [ALS]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Türkiye'de insanın değeri var mı ki savaşlarda bu robotlar kullanılsın... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı

--

--

--

Peki bizim hükümetimiz ne kadar robotiğe destek fonu ayırıyor acaba 1 ? Bu yüzden internet kafe programından başka başarısı olmayan bir şirketin 2 ürettiği robotla gurur duymalıyız diye düşünüyorum. Belki bu şekilde birbirimize destek olarak, birbirimizle gurur duyarak diğer ülkelere daha çabuk yetişiriz.

1 hocam amerikada bu dönemde üzerine araştırma yapılması için desteklenen konu : Beyin (Sinir ağları, Beyin-bilg iletişimi vs)

TR'de deteklenen konu : Kömür (Amerikada bu konu tamamen kapatılmış. Araştırılacak hiçbir şeyi kalmadığı için)

2 şirketin reklamnı yappmak gibi bir amacım yok tabiki :) ama söylemek istiyorum, onun adı muhasebe programı(restaurant-kafe-vs) ve şirketin özelliği bunu isteğe göre tamamen "customize" yapabilmesi. Tr genelinde her ilde bayileri var ve yurtdışında bir çok ülkeye de çalışıyorlar. 

3 Şirket tübitak ya da herhangi bir destekleme fonundan 1 kuruş para almamış ve hatta verdiği vergilerle (ilinde vergi rekortmeni) belki de diğer şirketlere destek olmuştur. Destek almamalarının sebebini de şirket ceo'su 0zgr bey; zamanında bşarılarının karşılığını ceza ile alan örnek projeleri gösteriyor (Nuri Demirağ, Devrim arabaları, vs vs). 

not: Olabildiğince şirket ismi vs vermemeye çalıştım. Zaten yeterince SEO yaptık. Konu çıkıp durmasın 

1. Ne demek istediğini anlamadım yani kimse desteklemiyor mu demek istiyorsun ki öyleyse yukarıda Fransız hükümetinin desteğinden bahsettim. 

2. Ben de Konya'lıyım sonuna kadar da gurur duyarım ama benim gözümde cafe yazılımı ile restoran muhasebe hastane yazılımının farkı yok. Senin tabirinle customize edebilmek de baştan güzel bir yazılım mühendisliği yaptıktan sonra hiç zor bişey değil. TeknokentLerde o kadar zor işlerle uğraşan firmalar olduğu sürece basit bir şirket olmaktan öteye gidemeyecek benim için. 

3. Kendi tercihidir saygı duyarım ama benim söylemek istediğim devletin mantıklı şeylere değil bıyığa fon vermesiyle alakalıydı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartinEden
    MartinEden's avatar
    Erkek

şimdi itiyoruz ve tepkisini ölçüyoruz :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=H9pgaxBYt28

piiiranha9242 tarafından 26/Ağu/14 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 5823 Toplam Mesaj: 45