Aşk-İ Azam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    azrail tüm teorimin içine ettin la iki dakikada tepen tapılır değil o
    s*ken sevilir
    seven s*kilir

hoja kız senin için yanıyo :) alev olmuş senide yakacak bu hatun sen sen ol bıktırma kendinden git konuş ama kendini ağırdan satarak birden su koyuverme

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    abicim sana diyim bi kıza takıldın mı hayatın söner walla ben sırf ondan sınıfta kaldım her sene lisede ama sonunda anladım olayı sana öle yapan kişinin en yakınıyla çıkcan başka yolu yok bu kız milleti anca ondan anlıyo anlican:))

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    deli mi bu kız ne?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ilk olarak clk yalan söylediğin için senin a.q.
    ikinci olarak
    aynı şey benimde başıma geldi felan falan koka bilir ona sorun erken sıyırmazsan yakayı boka girersin. yapman gereken; o çağrı atsın ziklemicen. çağrı atmayı keserse seni bırakırsa kaybedecek birşeyin yok zaten

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    ilk olarak clk yalan söylediğin için senin a.q.

Niye la ne oldu, nerde yalan soyledım .. :)

Yıllar geçse geri donmem seni sevemem artik
    Unut gitsin herşey bitti beni bekleme artik...

CeLeKatireJeotuzbeş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    öss felan dedin gelmicem dedin ya o yüzden geldin deidm a.q. yalan sülediin için

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    sallayın olm kızı falan ya siz salakmısınız dünyada 6 milyar insan var 3 milyarı bayan desek hadi sizin tipinize göre olan 50 milyon kız türü olsa hadi sizde bunun 10 milyonunu beğenseniz diyelim hadi 1 milyonuda sizi kabul etse diyelim

hadi 100 bin olsun onuda geçtim 5 tane kız olsun :D

olm neyi iplion yaşam dediğin 60 yıl ortalama zaten salak gibi bir kaç yılı bırak bir kaç gün bile iplemeye değmez tabi insan bunu acı tecrübelerle öğreniyor olm kendinize include olun siz boşverin dünyada kimse için üzülmeye değmez onu bunu bilmem ben.

kendiniz olun azcık iç direncinizi güçlendirin altı üstü 50 gramlık bişeyin sizi yıkmasına izin vermeyin :)

az kişisel gelişim falan okuyun olm ya salla kızı giderse gitsin dünya herkes için tek kişiliktir aşkmış muşkmuş laytmısınız olm siz :D bırakın karıyı kızı ortalama 40 yılınız kaldı dünyadan bişeyler koparmaya bakın....

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    slm kardesım oncelıkle sen o kızı sewmıyosundur artık umarım cunku sana acı ıskence ezıyet cektırmekten baska bı ısı yok onun bana yapmaya kalktılar bende ona yaptım got oldular sonra kapımda agladılar yalwardılar sımdı her ıstedıgımde bıze gelıyr tatmın edıp gıdıyor sımdı o benım kopegım oldu acıma hıc cekınme ben ole yaptım galıp ayrıldım sewılcek kız war bıde sowulcek kız war benımkı sowulcek kızdı sımdı cıktıgım ıse sewılcek kız takam kafana kopek muhamelesı yap benje
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Kafana takmamaya bak hoca,kızın sana ne yapmak istediği belli,ne kadar kovalarsan o kadar kaçıyorlar,sana tavsiyem sallamaman,çünkü kız onu umursadığını farkederse dahada fazla kafanı karıştıracaktır ki genelde böyle böyle yapıyorlar.

Sana tasiyem olanları ve olacakları zamana bırakman,mümkünse git başka birini bul,hatta bu sayede hem biraz mutlu olma imkanın doğar,sıkıntılarından uzaklaşabilirsin hemde karşı tarafa misillemede de bulunmuş olursun,hep sen üzülecek değilsin,kendi aklınca seni üzmenin ne anlama geldiğini bir nebze de olsa anlamış olur böylece.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    BuZul sende kafayı yedin :D
Toplam Hit: 3057 Toplam Mesaj: 22