folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Aşk Ve Edebiyat Bölümü Anasayfaya Çıksın

Aşk Ve Edebiyat Bölümü Anasayfaya Çıksın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Merhabalar , aşk ve edebiyat bölümünün gerektiği önem ve ilgiyi göremediğini düşünüyorum.

Tahribat her ne kadar kökden devrimci radikal hack sitesi olarak yayına başladıysa da değişim gözardı edilemez bir gerçek bence.

Her telden çalmaya başladık forumda. Öyle ki bazı arkadaşlar -herkes- bazı konuları konu anasayfada gözüksün diye kategori sistemini gözardı edip genele açıyor.

Bunun önüne geçilmesi taraftarıyım. Geyik bölümü vs anasayfaya açılsın demiyorum , 

ama müziğin ruhun gıdası olduğu kadar "aşk ve edebiyat" da ruhun gıdasıdır.

Ayrıca gelecek teşvik edebi arkadaşlarımızı daha da yazmaya itecek , hem onlar psikolojik olarak yazarak rahatlayacak hem de biz okudukça rahatlayacağız bence..

Her neyse , bence kimseye bir zararı olmaz , kız tavlama vs. konuları da genele açılmaz böylece , sevgiliye hediye , 14 şubat vs.

Aşk ve edebiyat anasayfaya açılsın diyorum.

** Bu konuya cevap yazanlar aşağıdaki şartları kabul etmiş olduklarını beyan etmiş sayılacaklardır. **

1 - Konuya mesaj yazdığınız takdirde destekçi olacaksınız ve mesajda aksini iddia etseniz dahi fikre parmak basıp onaylamış sayılacaksınız.

**teşekkürler**

:)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Destekliyorum...

hem ben aşka değil ayrılığa yazıyorum o bölüm tezat oluyor doğal olarak. (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kısmen katılıyorum. Edebiyat bölümü Aşk'dan ayrılıp anasayfaya çıkabilir. Fakat aşk bölümünün anasayfaya çıkması taraftarı değilim. Duygusalı var, çapkını var, bahtsızı var. Herkesin iyi kötü bir aşk hayatı vardır ya da yokluğuna isyanı vardır. Her önüne gelen konu açacak. O konuların anasayfada magazin olarak birikmesi bir yana, konunun duygusallığına göre bizim de içimiz burkulacak. Çoğu da bizi ilgilendirmeyen şeyler. Banane diyen varsa bu vesileyle görmemiş oluyor. İlgili arkadaşlarsa takip ediyor. Teknik konularda atılan mesaj sayısı ve hit oranı çok düşük. Aşk konuları anasayfada gözükürse teknik konular hemen aşağıya düşmüş olacak ve cevaplanamadan gözden kaybolacak. Magazine olan düşkünlüğümüz dün açılan ve nihayet silinmiş olan belden aşağı, utanç verici konuyla yeterince ispatlandı zaten.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------

Kısmen katılıyorum. Edebiyat bölümü Aşk'dan ayrılıp anasayfaya çıkabilir. Fakat aşk bölümünün anasayfaya çıkması taraftarı değilim. Duygusalı var, çapkını var, bahtsızı var. Herkesin iyi kötü bir aşk hayatı vardır ya da yokluğuna isyanı vardır. Her önüne gelen konu açacak. O konuların anasayfada magazin olarak birikmesi bir yana, konunun duygusallığına göre bizim de içimiz burkulacak. Çoğu da bizi ilgilendirmeyen şeyler. Banane diyen varsa bu vesileyle görmemiş oluyor. İlgili arkadaşlarsa takip ediyor. Teknik konularda atılan mesaj sayısı ve hit oranı çok düşük. Aşk konuları anasayfada gözükürse teknik konular hemen aşağıya düşmüş olacak ve cevaplanamadan gözden kaybolacak. Magazine olan düşkünlüğümüz dün açılan ve silinmiş olan belden aşağı, utan verici konuyla yeterince ispatlandı zaten.

-----------------------------

aynen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

:) seviniriz..

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

bide yazdığımız linklerin basına <a href eklense otomatik güzel olur kanımca....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

o-nay-lı-yo-ru-m :D

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bencede en cok emek verilen bolumlerden ask bolumu, sairlerimiz, yazarlarimiz yazilarini istedigi kitleye ulastiramiyorlar 

la liberte ne meurt jamais.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Bence Programlama bölümüne Mobil Programlama diye de bölüm açılsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

edebiyat çıksın aşk çıkmasın.ağlama duvarına döner yoksa anasayfa..noneyim hocam yerler o şartlarını :)

http://kocaer.me
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ulan aşk maşk yine aklıma getirdiniz günde 3 pposta evlenecceğim kızla çıkan çocuğa saydırıyorum bugün sayenizde 4 oldu hayırlısı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 3340 Toplam Mesaj: 25