Aşk Yoktur Bence....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    Bence aşk diye bişiy yoktur şahsen ben bi kıza yavşaklık yapmam sırf benle çıksın diye ayrıca ben bi kıza bağlı kalıpta onunla evliymiş gibi yaşıyamam sizCe?

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ask cınsellık durtusudur. Eger uckuruna sahıp olma becerısını gosterırsenız (benım gıbı) askın koskoca bır yalandan ıbaret oldugunu goreceksınız. Ask kosulsuz sevgıdır. Hangınız kosulsuz sevıyor. Sevgının cok daha yogun oldugu nefretı bır deneyın bakalım. Ben oyle yapıyorum..
    Yerı gelmısken nefretı kendımce acayım. Nefret sevgının cok asırı dozudur bence. Mesela otobuste burnunu kurcalayan adamdan nefret ettıgınızı sanırsınız ama yaptıgı eylemden oturu adamın kendı rezıl halıne uzulursunuz. Nefretı boyle acıklarsınız. Ama ıs oyle deıl sız adamın yerınde oldugunuzu varsayıp nefretı yonlendırıyorsunuz, halbukı adamloa bı alıp veremedıgınız yok! Yapmasa o fıılı sız yolunuza o yoluna oyle deılmı? Bosverın ne ben bunu tam anlamıyla anlatabılırım nede sız bunu oldugu seklıyle kabul edersınız. Sonucta sevgı zaaftır ınsanın en buyuk acıklarındandır. Bertaraf edılmesı zarurı bır duygudur....

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RuA_
    _RuA_'s avatar
    Erkek
    haklısın birader. ask saçmalıktır. bunu hep söylerim.
    charmander bunu bilir. o iyi bilir.
    ask yalandır.
    (kurban grubunun dediği gibi Yalan dostum ask diye bişey yok ask dediğin üç günlük eylence bilemedin 5 gün sürsün kapılıpta sürünen çok)

biri gelecek yakında üzüleceksin. ------------_RuA_--------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoKe_iMaM
    PoKe_iMaM's avatar
    Erkek
    Aşk a Hiç Bir Zaman Inanmadım Hep HoşLandım...

Ben Cıkıptı Ewliymiş Gibi Yasarım(Yasadım..)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiTeM
    SiTeM's avatar
    Erkek
    Ask kutsal bi duygudur aslinda ama bu zaman da gercek aska inanmiyorum....

Görülmez Bir Mezardir ZAMAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ask gelip gecicidir (ama mutlaka olmasi gereken bir duygudur)
    sevgi ise kalicidir (mutlaka olmasi gereken bir duygudur asktan kuvvetlidir)
    ---
    ask vardir,
    guzel bir kizi gorupte icin yavsiyorsa bu asktir dostum...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaUcY_GRL
    SaUcY_GRL's avatar
    Dişi
    aşk wardır ondan kaçsan bile o seni bulur sen hiç merak etme hiç beklemedğin bi zamda hemde

seven ne kadar sewerse sevsin sevilen o kadar nankördür!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    ona baktıkca icin gidiyorsa ...
    onu gorunce sana bişiler oluyorsa ..
    onun we kendin icin bişiler yapııorsan..

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    Bence gerçek aşk diye birşey var ama sadece karşılıklı olmadığı zaman . eğer bir sevgilin varsa , ondan hoşlanıyorsan , oda senden hoşlanıyorsa ve çıkıyorsanız bu sadece bir beraberlik..aşk değil. aşk çok daha yüce bir duygu . engeller çıktıkça büyüyor..hele birde karşılıklı olmayınca dahada büyüyor.
    Sonsuza dek süren beraberlik görmek çok azdır, yani eninde sonunda birşey bozuluyor. Ama karşılıksız aşk bir ömür boyu sürebilir..
    Bu benim fikrim işte

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    aşk geçici sevgi kalıcıdır

ultrAslan ruLLaz

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    TUGRULBABA bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ask cınsellık durtusudur. Eger uckuruna sahıp olma becerısını gosterırsenız (benım gıbı) askın koskoca bır yalandan ıbaret oldugunu goreceksınız. Ask kosulsuz sevgıdır. Hangınız kosulsuz sevıyor. Sevgının cok daha yogun oldugu nefretı bır deneyın bakalım. Ben oyle yapıyorum..
    Yerı gelmısken nefretı kendımce acayım. Nefret sevgının cok asırı dozudur bence. Mesela otobuste burnunu kurcalayan adamdan nefret ettıgınızı sanırsınız ama yaptıgı eylemden oturu adamın kendı rezıl halıne uzulursunuz. Nefretı boyle acıklarsınız. Ama ıs oyle deıl sız adamın yerınde oldugunuzu varsayıp nefretı yonlendırıyorsunuz, halbukı adamloa bı alıp veremedıgınız yok! Yapmasa o fıılı sız yolunuza o yoluna oyle deılmı? Bosverın ne ben bunu tam anlamıyla anlatabılırım nede sız bunu oldugu seklıyle kabul edersınız. Sonucta sevgı zaaftır ınsanın en buyuk acıklarındandır. Bertaraf edılmesı zarurı bır duygudur....
    -----------------------------

Birsey Anladiysam Amazonlarda Yalniz Kaliyim Iyimi

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
Toplam Hit: 6569 Toplam Mesaj: 30