folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askere Giderken Ne Lazım ?

Askere Giderken Ne Lazım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Evet ağalar haftaya bugun şafak  2 diyecegis allah izin verirse oraya giderken ne götürmemiz gerek yapan arkdslardan yardım istiyorum :-)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

87/2A sın ha bende 87/2b gidiyorum nerye düştün? kütük neresi memelket neresi ? bi haber et bakalım :D bakarsın aynı yere düşeriz benimde 2 temmuz :D

--

soruna cevap yazmamışım :D:D:D

Ben giderken yanıma bişi almıyacam askerliyede 5 don 5 atlet  kıyafet bot 5 çorap  küçük havlu büük havlu veriliyormuş bi alacagın terlik war o kadar ben terlik ve diş fırçası götürecem , 4-5 tane  jilet alırım bide Bi koli efes Fıçı :D 

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Walla Ağa :) 87/2 gıdıorum :)  memleket Afyon/emirdağ  Çanakkale cıkti inşlh kolayca biter :)  
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    efsun bunu yazdı:
    -----------------------------

87/2A sın ha bende 87/2b gidiyorum nerye düştün? kütük neresi memelket neresi ? bi haber et bakalım :D bakarsın aynı yere düşeriz benimde 2 temmuz :D

--

soruna cevap yazmamışım :D:D:D

Ben giderken yanıma bişi almıyacam askerliyede 5 don 5 atlet  kıyafet bot 5 çorap  küçük havlu büük havlu veriliyormuş bi alacagın terlik war o kadar ben terlik ve diş fırçası götürecem , 4-5 tane  jilet alırım bide Bi koli efes Fıçı :D 

-----------------------------
    hacım bende 87/2 b gidiyorum temmuz 2 izmir/gaziemir/ulaştırma senin nereye çıktı?

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    manisa benimki :D  aleme karşı tek başımayım  =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek

ha bide unutmadan

ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMAK ÜZERE EĞİTİM BİRLİKLERİNE KATILANLARA VERİLECEK ASKERÎ MALZEMELER

ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMAK ÜZERE EĞİTİM BİRLİKLERİNE KATILAN BÜTÜN YÜKÜMLÜLERE, ASKERLİK HİZMET SÜRESİNCE GEREKLİ OLACAK MALZEMELERİN (PALASKA, BOT, İÇ ÇAMAŞIRI VB.) TAMAMI EĞİTİM MERKEZİ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR. BU NEDENLE, YÜKÜMLÜLERİN BU MALZEMELERİ DIŞARIDAN SATIN ALMALARINA GEREK BULUNMAMAKTADIR.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    manisa merkez mi ne olarak gidiyosun hacım?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    sülüs daha gelmedi ben 21 mayıs  olarak biliyordum fakat gidipte öğrendiğimde 2 temmuz manisa 1. piayde er falan filan diye çıktı sülüsün glir dedi adam bakalım işte S: daha sülüs gelmedi bu ay sonuan sogru gelirmiş :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    banada şubem temmuz 1 veya 2 sinde git al silüsü dedi.ama hacım aklıma bişey takıldı.benim kendi şubem dediki bulunduğun ilin şubesinden git ayın 10 unda al silüsü dedi.gittim 14 ünde vericez silüsü dediler.bir sürü kağıt, form falan doldurdum.sonra dediler ki normalinde bugün vericektik ama ani bi kararla durduruldu silüsler dendi.15 inde gel dediler.gittim yine benim çıkan askerlik b olmuş.bazı b lerin a olmuş.komando falan gidecekleri hemen almışlar.bende şöyle düşündüm,acaba operasyonlar doğuda çoğaldı ya daha geniş kapsamlı olması ve yeni yerlere operasyon yapmak için mi aldılar acaba onları sence?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    olm komplo teorisi kurma boşuna alacak olsa senide alırlardır sittir et wardır bi hayır =)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    neyse hacım öyle yada böyle gideceğiz zaten.allah hepimizin yardımcısı olsun.birde şimdi aklıma bişey takıldı bak.aramızdan acaba kaç kişi gidiyo bu devre? sadece 3 kişimiyiz yoksa başka varmı?

Toplam Hit: 9321 Toplam Mesaj: 42