folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Askeriyede Kullanmalık Telefon Önerisi ?

Askeriyede Kullanmalık Telefon Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar,

askeriye de telefonuma ihtiyacım olacak ve günlük mailleri kontrol edip cevap vermem gerekiyor. 

Kısacası mail ve safariyi kullanabileceğim bir telefon var mı ? Askeriye de girişte sıkıntı çıkarmayacak bir öneri ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Akıllı telefon yasak. Gerçi çoğu birlikte internet kafe var. Parasını verip internete girersin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

tuşlu akıllı telefon hiç yok mu yav mail vs atacabileceğimiz ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Akıllı telefon yasak. Gerçi çoğu birlikte internet kafe var. Parasını verip internete girersin. 

dostum birliklerlerde internet kafeyi bırak internet yok sadece içinde oyun ve müziklerin olduğu bilgisayarlar var

tsk nın kendi ağı var bilmemne ağ filandı ismi. yani içeridede yok. senin yapman gereken akıllı telefonu gizli bi şekilde sokmak oda acemide zor :D Allah kolaylık versin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

dostum birliklerlerde internet kafeyi bırak internet yok sadece içinde oyun ve müziklerin olduğu bilgisayarlar var

tsk nın kendi ağı var bilmemne ağ filandı ismi. yani içeridede yok. senin yapman gereken akıllı telefonu gizli bi şekilde sokmak oda acemide zor :D Allah kolaylık versin

İlginç. TSK'nın askere gidecekler için birlikleri tanıttığı PDF'lerde birlikler içerisinde işletmesinin özel şahısa ait olduğu internet kafeler olduğu yazıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

tuşlu akıllı telefon hiç yok mu yav mail vs atacabileceğimiz ?

Şu varda fıtık olursun mail atacağım diye :

https://www.tahribat.com/forum/energizer-e241---tuslu-ve-whatsappli-243571

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Tsk nin interneti kısıtlı internet cafeye gitsen bile çok bilinen maillere (gmail, hotmail vs) giremezsin.

Bir şekilde akıllı telefon sokmadıkça imkansiza yakınişini halletmen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bedelli mi gidiyon hocam.

Akıllı telefon sokmayan bi bendim amk.

1-Valizdeki donunun içine sokanlar vardı adam iğreniyo bakmıyo

2- Ziyaretçin gelince cebine atıp birliğe giren vardı

Telefonu yakalatabilmeye karşışık akılsız tel de götürüp simi ayakkabında içeri sokan vardı.

Bir mesuliyet kabul etmem yapmamak gerekiyor yasak. Yapanları anlattım.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Tsk nin interneti kısıtlı internet cafeye gitsen bile çok bilinen maillere (gmail, hotmail vs) giremezsin.

Mantıken var ama pratikte yok yani. 🙂

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Mantıken var ama pratikte yok yani. 🙂

Herşey 1 ziyaretçiye bakar :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Evet bedelli gidicem hocalar, gelen ziyaretçiden telefonu aldıkdan sonra ben birliğime dönerlen her hangi bir arama tarama oluyor mu ?

Toplam Hit: 1917 Toplam Mesaj: 27
telefon tavsiye askeriye tuşlu telefon