Askerlik..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Arkadaşlar.. Askerlik tecilini bu p.tesi bozdursam en erken ne zman askere alınırım?

Sanırım önümüzde ki ay  neyüm alım varmış.. vs vs..

İşlemler neyüm neye göre ..ne zman alınırım? 

Saygılar.. 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Araştırmak için pek vaktim olmuyor..

hazır konu kimileri için güncel iken..

forumdan öğreneyim dedim..

Artı zamanım gelmişse de tertipleri göreyim istedim vs :) 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    -----------------------------
    zxcv
    ben de seni iki katı :P

edit: sözüm geri  xD

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

kasım celbi için dilekçe neyim verirsin artık

askerde geçirdiğim 5 aylık dönemde bir insan sivilde yaptığı en b.ktan şeyi bile özlermi.ben özledim anasını satıyım.kısacası eğer gidersen bu özgürlüğünü çok ararsın:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

jayde bunu yazdı:

kasım celbi için dilekçe neyim verirsin artık

askerde geçirdiğim 5 aylık dönemde bir insan sivilde yaptığı en b.ktan şeyi bile özlermi.ben özledim anasını satıyım.kısacası eğer gidersen bu özgürlüğünü çok ararsın:)

Mükemmel bir iş buldum ama yine askerlik dedi şirketin bölge müdürü

..çağıran kendi olmasına rağmen.. :@

HEr yerde karşıma çıkıyo usta.. Aradann çekip çıkarayım şunu istedim..

neyse cefası çekicez artık sefasını vaad ediyosa :\ 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu sene gitmeyi bir kere unut arkadaşım bende senin gibi düşünüyordum tecili bozduk ta seneye ağustosa verdi  bu sene alımlar kaçak olmadığın sürüce bitti artık ben devre seçme olayından şubata zor indirdim en son bu sene ağustosta tecili bozduracaktın geç kaldın. Arkadaşta aynısı oldu bu sene geçti diyorlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    hocam orada ilk gördüğümde ikinci mesajı da kullanacağın aklıma gelmediği için bi gırgır yapayım dedim. sonra anlayınca düzelttim. ne diye küfredion

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    hiç belli olmuyor bunların işi  şubartın 1 yada 2 sinde gittim tecili kaldırdım. üstüne birde dilekçe yazdım bir an önce askere gitmek için  kasıma kaltık ta :D

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:
    hiç belli olmuyor bunların işi  şubartın 1 yada 2 sinde gittim tecili kaldırdım. üstüne birde dilekçe yazdım bir an önce askere gitmek için  kasıma kaltık ta :D

Senin meleketin kasımda gönderiyordurda ondan öyle gitmişsindir  bu sene için gitmek için en son başvuru olayı tecilliler için ağustosmuş ağustosu geçenler otomatik seneye memeleketin hangi ay gönderiyorsa o zamanmış muayenede bir albay vardı o dedi birde askerlik şubesindeki memur

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

ha szekter be..

Ulan ne güzel de hazırlanmıştık psikolojik olarak :\ 

Şimdi tecili bozsam demek ki 2010 un ne üdüğü belirsiz bir ayında teslim olucam :\ ? 

Allahtan kimileri gibi mevcut işten istifa etmedim

..arkadaş 3 ay önce kasımda gidicem die istifa etmişti..

12. aya kaldı.. İstifasına yandı durdu vs :\ 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    Aloryan bunu yazdı:

Senin meleketin kasımda gönderiyordurda ondan öyle gitmişsindir  bu sene için gitmek için en son başvuru olayı tecilliler için ağustosmuş ağustosu geçenler otomatik seneye memeleketin hangi ay gönderiyorsa o zamanmış muayenede bir albay vardı o dedi birde askerlik şubesindeki memur

evet orasıda dogru ama o kadar dilekçe yazdık insan biraz der bu adam asker olmak istiyor alalım sunu fln :D 

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 2138 Toplam Mesaj: 12