folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Askerlik İçin Tecil Bozdurunca İş Durumu Hk.

Askerlik İçin Tecil Bozdurunca İş Durumu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Özelden konuştuğum arkadaşlara da anlatıyorum burada da yazayım bilginiz olsun. Yeni sistemde artık celpler de kendi içinde 3 e bölünmüş durumda. Yani sen Haziran'da tecili bozdurup Kasım'da gideceğim diyorsun ama o iş öyle olmuyor. Mesela bu ay tecil bozdurup muayene giren kişi 2000/2 celbinde gidecek ama bu celp dönemi Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında alacak. Yani Nisan ayında da çağrılabilirsin Haziran ayında da. Celbin yine 2000/2 ama giriş ve çıkış tarihin devrelerinden farklı.

Mesela 2 gün önce yemin töreni yaptik 99/4 leri usta birliklerine yolladik ve haftaya yeni acemiler gelmeye başliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Özelden konuştuğum arkadaşlara da anlatıyorum burada da yazayım bilginiz olsun. Yeni sistemde artık celpler de kendi içinde 3 e bölünmüş durumda. Yani sen Haziran'da tecili bozdurup Kasım'da gideceğim diyorsun ama o iş öyle olmuyor. Mesela bu ay tecil bozdurup muayene giren kişi 2000/2 celbinde gidecek ama bu celp dönemi Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında alacak. Yani Nisan ayında da çağrılabilirsin Haziran ayında da. Celbin yine 2000/2 ama giriş ve çıkış tarihin devrelerinden farklı.

Mesela 2 gün önce yemin töreni yaptik 99/4 leri usta birliklerine yolladik ve haftaya yeni acemiler gelmeye başliyor.

Anladım, yani önceki sistemdeki gibi hesaplayamayız sanırım daha? Şu ay için şu zaman muayene olman gerekir gibi bir tarihçe yok. Doğru mudur?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    tuuruls bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Anladım, yani önceki sistemdeki gibi hesaplayamayız sanırım daha? Şu ay için şu zaman muayene olman gerekir gibi bir tarihçe yok. Doğru mudur?

Sen tecili bozdurduktan sonra muayeneni olursun tercihini yaparsın ve seni önümüzdeki celbin hangi dönemi için çağıracakları konusunda beklersin. 

Toplam Hit: 1827 Toplam Mesaj: 14
sigorta maaş askerlik tazminat