folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Aslan Adamı Canlı Canlı Yiyor +18

Aslan Adamı Canlı Canlı Yiyor +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Adam kaşınmış. Güçlü güçsüzü ezer misali. Savsakıda biz yedik, savsakın videoları izleyince ağlayan , üzülende olabilir. Tıpkı bu video gibi. Doğanın kuralıdır bu.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek

1.DecaMeroN Öncelikle Saçmaladıgını SöyleyebiliriM!...

2.Bu Video Bilmiyorum ama Bana Bir Şekilde Sahte Gibi Geldi!.

3.Video Cok Aşırı donuyo.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    Kardeşim donar tabi videoyu çeken adamda aynı dertten muzdarip adam titriyo korkudan ama arabadakilerin çığlıklarından ne kadar gerçekçi olduğunu anlayabilirsin hemde sahtesi için kimse uğraşmaz olağanüstü bir olay değilki ...

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Midem bulandı a.q :(

:D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    abi benim anlamadığım aslan adama saldırırken amına koyduğumun salakları yardım edeceklerine kameraya çekiyolar adamı abi düşünsene Allah korusunda sizin bi arkabanız veya arkadaşınız kötü bi durumda kalsa hemen koşar yardım edersiniz ama burda sadece aptal aptal bağırıyolar ulan atlasana aslanın üstüne hepsi saldırsa aslanlara aslanlar bi bok yapamaz bide o kadar aslanın serbest dolaştığı bi yere ne sikime girersin YANINDA KÜÇÜCÜK BEBEK VARKEN?

Fuck this world if they cant understand me!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

abi benim anlamadığım aslan adama saldırırken amına koyduğumun salakları yardım edeceklerine kameraya çekiyolar adamı abi düşünsene Allah korusunda sizin bi arkabanız veya arkadaşınız kötü bi durumda kalsa hemen koşar yardım edersiniz ama burda sadece aptal aptal bağırıyolar ulan atlasana aslanın üstüne hepsi saldırsa aslanlara aslanlar bi bok yapamaz bide o kadar aslanın serbest dolaştığı bi yere ne sikime girersin YANINDA KÜÇÜCÜK BEBEK VARKEN?

Adamım sen nedediğinin farkında mısın en az 6 aslan var ve sen hiç belgesel izlememişsin heralde

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

güzel kardeşim ben hayatım boyunda yüzlerce belgesel izledim sana tek bi sorum olcak

1_SEN ANNEN BABAN İÇİN CANINI VERMEZMİSİN?

2_ALTINDA ARABA VAR SÜRSENE ASLANLARIN ÜSTÜNE ASLANLAR KORKAR ARABADAN..!!!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

Dostum çok kötü bir durum onların yerinde olmak istemezdim... araba iyi fikir neden yapmadılar anlamadım ama sen ilk cümlende arabadan bahsetmedin aslanın üstüne atlasınlar falan dedin..

===atlasana aslanın üstüne hepsi saldırsa aslanlara aslanlar bi bok yapamaz ===

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

PacoRabanne bunu yazdı:

Peki sen elinde sopayla 5 kişinin en az 5 aslanla boğuşup dağıtabileceğini düşünüyormusunçç

zumsuk haklısın kardeşim ama hiç olmazsa adam öyle sik gibi ortada kalmazdı yani bu arada onlar 5 kişi değildi nerden baksan 10 kişi varlar ilk başta sadece bir aslan vardı daha sonra aslanlar çoğaldı. yani ilk başta hepsi birden bi şeyler yapıp adamı kurtaracaklarıdı bence biliyorum ve farkındayım çok zor bir durum insana kolay gibi gelebilir ama Allah kimseye böyle bi şey vermesin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Baktım adam ölüyor. Yada öldü. Ezerdim bişekilde o aslanmıdır nedir onları. Huzurumu bi nebze bulurdum. Onlar sıtkıyı öldürdüler , bende onları gibi .. Lam ne şanssız adammış ha , düşünsene aslan yiyor seni ak :D varmı böyle bişey ya..

Köpekbalığı , aslan , ayı , ve bilimum ilkel yaratıklara meze olan insanlara diyecek söz yok.. Ülkemizde pek yok öyle vahşi şey , 1 kez yılan ısırdıydı beni.. Hala gülerim aklıma geldikçe.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 14400 Toplam Mesaj: 40