Asp Sayfadaki Video ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu sitedeki bi kaç video ya ihtiyacım var indirmeye çalıştım olmadı temp e baktım wmw uzantısında bi dosya atıyor convert falan da edilmiyor yardımcı olursanız cok sevinirim

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Sİte bu   http://www.icetech.dk/video.asp

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

hocam zaten ordaki videoların uzantısı wmw

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    videoyu seçtiğinde üstüne sağ tıkla özelliklere bak video adresi yazıyor.. kopyala adres satırına yapıştır veya flashgetle indir. windows media player oynatıyor.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

hangi videoyu indirmek istiyorsun hacım...

tam link versen de denesek şansımızı :B

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Hacım download ettim ama açmıyor wmw uzantısında olmasına rahmen hata veriyor baya bi video uzantısını destekleyen pro var onlada denedim gene hata verdi

zaten temp e de inio ama tempden dosyayı çıkartıp flash bellege atmaya kalktıgımda başka bi pc de açtığımda hata verio 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    bende k lite codec pack yüklü media player oynatıyor her şekilde.. total video converter ile convert etmeyi dene istersen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    o zaman izleyemiceksin sanırım :B

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

wmv dosyayı indirdiğimizde içinden

http://media.webpartner.dk/mollevitten/icetech/heating.wmv?MSWMExt=.asf

şöyle bir link çıkıyor.. bu linki indirince yine aynı link çıkıyor :p

yapılabilcek tek şey görüntüyü programla kaydetmen buna yoğunlaş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Programla kaydediyim dedim tutuyorum o pencereye alıyorum kaydetmio simsiyah bi ekran kaydetmiş gibi oluo camtasia stüdyoyu kullandım bi de bsr görüntü kaydediciyi yok bi cözümü :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Enteresan abi kısır döngüye giriyor paso...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2847 Toplam Mesaj: 12