Assemblyi Nerden İndirebilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek
    slm arkadaşlar yaa ben bu assembly i elektronikte programlama için kullanacağımda makine dili görüyorum galiba çok çeşidi varmış bunun nasıl ouyor bi anlatacak olan warmı forum konularından okudum ama pek tatmi edici olmadı şimdi hangisini indirecem kırk çeşit link verilmiş te?_???

Ne Ekersen Onu Biçersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    abi assembly dersen acayip bi dunyadır. sen simulator mu arıyosun. ne aradıgını tam anlat. bnm elimde varsa upload ederim. ben assembly dersi gormustum okulda ardından pic programlama falan asm diline yabancı degilim anlıycaan. sen ne istedigini tam yaz bana ben yardım etmeye calısırım

İki Mavide Bir Hayat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek
    hocam biz de pic görcek microişlemciler üzerine derslerimiz war prog. falan yazılacak aslında hoca not pad te bile yazarsınız diyor ama bunu da öğrensem hiç fena olmaz diyorum eeee herşeyin başı 1-0 dimi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    guzel kardesim asm diline mikroişlemcileri tanımakla baslarsınız. programlama işine bu ara pek el atmazsınız bayraklar veri yolları , cisc risc tasarimları falan onları gorursunuz. bu aralarda sana pek yardımcı olamam. ama programlama işine gelince hele hele pic programlama da sana yardım edebilirim. bnm elimde iyi bir arsiv var. istedigin zaman bu arsivi sana verebilirim. bnm isime yaramıstı. hem forumda ilgilenenler varsa onlar da kullanabilir

İki Mavide Bir Hayat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Assembly dildir. İndiremezsin!!! Öğrenirsin ama assembler indirebilirsin. Assembly dilinde yazdığın kaynak kodlarını assembler tarafından derleyebilirsin. Ama önce dili öğren sonra assembler iste ben vereyim. Çok çalışman lazım çok. Tabi sıkılmazsan... Assembly en zor dildir diyebilirim.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    hocam en zorudur ama en zevklisidir bence. istediini yapabilirsin bu dili kullanarak. ama prof olman gerek bi yerde. mesela asm ile pic programlama baslı basına harika bi olay.

İki Mavide Bir Hayat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek
    ustalar ben karar verdim bu dili öğrenecem ufaktan kitaaplarla notlarla başladım ama işte pek birşey bilmiyorum hocam sizdeki kodları bana yollarsanız sevinirim..... bide aranızda elektronikle ilgili bir bölüm bitiren varmı? konu ile alakasız ama...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Elimdeki kodları sana değil kimseye vermem. Sonuçta Assembly dilinin asıl amacı şifre ve kod kırmaktır.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    hacı hazır kod istersen zor olur bu hem onlarla oorenemessin biz sadece kodların nasıl yazılacagını veya ne ise yaradıklarını paylasabiliriz. aynı isi aynı kodları kullanarak bi milyon farklı tarzda yapabilirsin. onemli olan kodları nasıl kullandıgın.

İki Mavide Bir Hayat
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAPING
    ZAPING's avatar
    Erkek
    alasen dörende pc için kullandığımı zannedecek ben sadece şu derslerden geçim istiyorum hocam bu konuda bilgiler warsa elinizde yollarsanız sevinirim yaa bende war ama çok az bilgi bide işlemsel yükselteçleri bulamıyorum nettede yoq galiba elinizde warmı elektronikçiler için soruyorum  fazla gereksiz forum açmayım diye buraya bi sorum dedim elektroniklerle lgili ders notları falan nerden indirebilirim??**

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek

tamam kardes yardım edeyim sana. bos bi zamanda upload ederim forumda paylasırım. tahribatı takip et sen

İki Mavide Bir Hayat
Toplam Hit: 5879 Toplam Mesaj: 21