folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Atari.Gen.Tr Türkiyenin İlk Ve Tek ATARİ Oyunları Sitesi

Atari.Gen.Tr Türkiyenin İlk Ve Tek ATARİ Oyunları Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

Site: Atari Oyunları

Türkiyenin ilk ve tek atari oyunları sitesi

Atari oyunlarının olduğu bi çok site var, bizim sitemizin farkı sadece ve sadece atari oyunlarının bulunması. Ek olarak flash oyunlar yer almayacak, hit çekmek için spam yapılmayacak, meta'larda spam kelimeler bulunmucak yani olmayan oyunların isimleri yer almayacak. Yine bazı siteler atari oyunları yayımlarken bu oyunların flash olanları siteye konmayacak. Atari oyunlaru nintendo firması tarafından bilgisayarlara uyumlu olarak nes formatını kullanmıştır ve bizde bu oyunlara siteye nes formatında koyacağız. Oyunların tamamı nes formatında olacak ve çocuk yaştaki ziyaretçilerimiz olacağından girilen içerikler dikkatle seçilecek. Gerekmedikçe reklam alınmayacak, en az 20k hite gelene kadar herhangi bir reklam kesinlikle düşünmüyorum yazın buraya, koyarsam eğer sallandırın beni burada :) ki eğer reklam koyarsam kesinlikle herhangi bir arkadaşlık sitesi, cinsel içerikli, partner siteleri vs.. tüm bu reklamlar engellenecek. Kaliteli bir oyun sitesi yapmaya çaşlışacağız kısacası.. Umarım bi aksilik olmaz. Tüm oyunlar kendi veri tabanımızda ve ftp de yer alacak.. Herhangi bir çalıntı veya hırsızlık olayı kesinlikle olmayacak.. Oyunların önizleme resimleri tek tek kendimizce çekilmektedir.. Resimler bile herhangi bir yerden kopyalanmamaktadır.

site: www.atari.gen.tr

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, lütfen.. Yorumlarınız bizim için çok önemli.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Valla dediğin gibi saçma sapan reklamlar olmazsa boş beleş flash oyunlar falan süper :)

Boş vaktimi o portalda geçiririm şahsen. İyi düşünülmüş.

Çarlinin sirki :D Kaç kez kaset bitirmiştim zamanında: http://www.atari.gen.tr/atari-oyunlari/circus-charlie.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

güzel düşünmüşsün umarım hedeflediğin noktaya gelirsin başarılar.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Süper hocam (:

Ben bu insanları anlamıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

:) eywallah kardeşim sağolasın, kesinlikle göreceksiniz tek bir flash oyun dahi yer almayacak.. Aklımda Hugo nun flash oyunlarını koymak vardı ama vazgeçtin.. Tüm oyunları koycam şu sıra yoğunum ayın 25 inden sonra tüm oyunları girmeye başlaycam.. 1200 tane oyun var elimde.. hayırlısı bakalım..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

ByTechno bunu yazdı:
    -----------------------------

:) eywallah kardeşim sağolasın, kesinlikle göreceksiniz tek bir flash oyun dahi yer almayacak.. Aklımda Hugo nun flash oyunlarını koymak vardı ama vazgeçtin.. Tüm oyunları koycam şu sıra yoğunum ayın 25 inden sonra tüm oyunları girmeye başlaycam.. 1200 tane oyun var elimde.. hayırlısı bakalım..

Çok güzel düşünmüşün hocam bundan 10 sene oncesi geldi aklıma gorunce direk hatırladım o tank 1990 ı atletizm oyununu falan :)

Ama nedense acılmıyor bende sürekli %0 da sorun ne acaba :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Süper fikir. yâd ettik :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Sizde açılıyormu oyunlar arkadaşlar ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

tebrik ediyorum atarinin verdiği zevki ben pc oyunlarında alamıyorum valla 

Hala tsubasayı bitirmeye çalışıyorum şifresiz... (bi sorum olcaktı en son brezilyayı yenince işizakinin tokatlanma sahnesi felan vardı onlar çıkmıyor hata veriyor oyun çoğu yerde bu şikayeti duydum varmı bunun bi çaresi

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

TheD0UBT bunu yazdı:

Sizde açılıyormu oyunlar arkadaşlar ?

hocam kontrol ettim tank 1990 oyunu çalışıyor, yukarıdaki bannera tıklayın orda indirmen gereken 3 program var.. flash java vs.. onun eksikliğinden olsa gerek..

OYUNLARI AÇAMAYAN, ÇALIŞMA SORUNU YAŞAYAN VARMI ARKADAŞLAR

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Sofu şimdi oyunları indirip bloguma atsam ayıp olur :D Kod ver oyunlara böyle. Senin sitenden çekelim. Tabii köşede atari.gen.tr reklamı da olsun.

İsteyen bloguna falan koyar güzel olur.

Toplam Hit: 9811 Toplam Mesaj: 53