Atatürk" Ün Bu Fotoğrafı Fake Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

nuggets54 bunu yazdı:
    -----------------------------

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:

Amaç ?? Ortalığı birbirine katmak mı ?

TBT müridleri olarak bilinçli davranışlar sergileniyor oldukça güzel.

Tüm siyasi konularda söylemek istediğim buydu. artık gaza gelip sağa sola küfür sallamıyoruz. ortalığı karıştıran kişiyi sakin bir şekilde sorguluyoruz. Çok güzel böyle devam et TBT :)

Bu arada unutmadan Cradle-Of-Filth Amaç ?? Ortalığı birbirine katmak mı ?:@

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

SucH bunu yazdı:

http://img43.imageshack.us/my.php?image=018ij6.jpg

Dostum bu resim Atatürk savaş sırasında sol gözüne isabet eden şarapnel parçasının etkisiyle gözünün görme oranı düştüğünden hastaneye sevk edilmişti.

Hastanede çekilmiş bir resim bu ve fake değil

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:
    iide resimlerde ne gibi gariplik war ki fake mi gerçek mi tarışması yaşanıyor. adam normal olrak güneşleniyo

şu gariplik var hoca  : Atatürk bir milletin bağımsızlık ikonu olmuş bir tarihi kişiliktir. Atatürk'ün bu özelliğine son zamanlarda yoğunlaşmış bir saldırı söz konusu. Atatürk "alt tarafı" senin benim gibi bir insandı noktasına getirerek, milletimizde yarattığı bağımsızlık ve hürriyet ülküsünü, Türk milliyetçiliği fikrini hedef almaktadır. Ya bu mayolu sarhoş adamın dediklerine inanıyorsun , allah seni bildiği gibi yapsın diyebilmenin yollarını açıyorlar .

Atatürk diye bir google da ara mesela , 2.olarak bu mayolu fotoğraf çıkıyor ki ben ilk kez görüyorum bunu bugün. Biraz aklınız varsa Atatürk'ün bir ikon olarak saldırı altında olduğunu, yeni neslin bilinçaltında "aziz hatırası ve kutlu ülküsünün" yıpratılmaya çalışıldığını dank edebilirsiniz mesela. 

Tüm yobaz, bölücü, gavur uşağı işbirlikçiye , yunana ermeniye kürde, urusa çinli ucubeye, amerikalı hayduta, yahudi pisliğine gösterilecek Atatürk resmi aşağıdadır. İşte bu bizim ulusal kahramanımız , önderimiz diyerek ...

Hocam Atatürkte senin benim gibi etten kemikten bi insandı. bu yönden bi farkımız yok ama o düşünceleriyle yaptıklarıyla

büyük bi insandı bunada lafımız yok. Ha Atatürkün o şekilde güneşlenmesi benim için normal birşey sonuçta inandır robot

değil bir takım ihtiyaçları ve zevkleri vardı. dediğin şeylerin hiçbiri benim aklımada gelmemişti. ben bu fotolara baktıgımda

normal olarak güneşlenen bi insan göruyorum

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Adanedhel
    Adanedhel's avatar
    Erkek
    1. feyk..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:

çok gereksiz bir insan olduğunu bu postundan sonra anladım

Senin gereksizliğini cümle alem biliyor zaten.
    Bu resim sağda solda Atatürk imajına zarar vermek amacıyla kullanılıyor. Fake yada değil. Atatürk'ün binlerce resmi varken  özel sayılabilecek bi durumdaki fotoğrafını yayınlamak bi amaç taşır. Bir liderin güneşlenmesi çok normal. Ama özellikle bu resmi dağıtmak herkesin görmesini istemek bence normal değil. Bu resimin gerçek olup olmadığını tartışmak bile yanlış.
    Atatürk'ün her resmini en az 3 defa görmüş ama bu resimleri ilk defa bu zihniyet geldikten sonra görmüşsem burda ben garez ararım.
    Ben özellikle sadece bu resmi dağıtanların bir zihniyetin kölesi olduğunu düşünüyorum. Ve sadece buna cevap vermek istedim.
    Kavga çıkıp çıkmamasıda umrumda değil açıkçası. O tek resimlik entrydeki ironiyi anlamıyorsan. Benin sorunum değil.
    Umut arkadaşımın konuyla alakası yok tabi.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Adanedhel
    Adanedhel's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:

çok gereksiz bir insan olduğunu bu postundan sonra anladım

Senin gereksizliğini cümle alem biliyor zaten.
    Bu resim sağda solda Atatürk imajına zarar vermek amacıyla kullanılıyor. Fake yada değil. Atatürk'ün binlerce resmi varken  özel sayılabilecek bi durumdaki fotoğrafını yayınlamak bi amaç taşır. Bir liderin güneşlenmesi çok normal. Ama özellikle bu resmi dağıtmak herkesin görmesini istemek bence normal değil. Bu resimin gerçek olup olmadığını tartışmak bile yanlış.
    Atatürk'ün her resmini en az 3 defa görmüş ama bu resimleri ilk defa bu zihniyet geldikten sonra görmüşsem burda ben garez ararım.
    Ben özellikle sadece bu resmi dağıtanların bir zihniyetin kölesi olduğunu düşünüyorum. Ve sadece buna cevap vermek istedim.
    Kavga çıkıp çıkmamasıda umrumda değil açıkçası. O tek resimlik entrydeki ironiyi anlamıyorsan. Benin sorunum değil.
    ----------------------------

bence bu konuyu daha fazla tartışmayın...bu tartışmanın sonucunda sakaldan(islam) başka bişey yıpranmaz..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    ohh bnde ATAM gibi bi tatil yapsam şöle :))) yanımda ssoğuk bi bira allaaaa

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    Yaa amma tartışıldı bu konuda haa fakese ne fake deilse ne? Aman boşverin bnce

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    Ne yapsaydı yani takım elbiseyle mi güneşlenseydi?

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
Toplam Hit: 15792 Toplam Mesaj: 61