Autocad 2019 Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar sağolsun allpcworld.com sitesine üye olmuştum. bu tarz programların linkini yolluyor. bu seferki bazı arkadaşların işine yarayabilir cinsten. hemde tek link ;) tam idm'lik şeyler :D

Autodesk AutoCAD 2019 ücretsiz indir Windows 64-bit için standalone çevrimdışı kurulum. AutoCAD 2019, herhangi bir bileşen veya yapıyı hassas olarak tasarlamak için güvenilir bir uygulamadır.

Autodesk AutoCAD 2019 Genel Bakış

AutoCAD, her şeyi daha doğru bir şekilde tasarlamayı mümkün kılan en iyi CAD tasarım uygulaması olarak bilinir. Sanayiden alanın karmaşık elektriksel ve mekanik bileşenlere kadar sanal tasarımının en iyi bilinen uygulamasıdır. Uygulamanın arayüzü biraz karmaşıktır ancak profesyonellerin bileşenleri tasarlamaları için uygundur. Her şeyi mükemmel bir şekilde tasarlama fırsatı veren güçlü bir araç paketi vardır. Ayrıca, bileşenler üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

2B ve 3B nesneleri tasarlayın ve modellerde kullanılmak üzere özel geometrik şekiller çizin. Kılavuz ve ek unsurları etkinleştirin, projelerde kullanılacak bağlantı noktalarını ve daha fazlasını ekleyin. Ayrıca, projeleri kaydetmek için farklı ihracat özellikleri vardır. Tasarımları kontrol etmek için bir komut satırı arayüzü var. Kamera konumunu değiştirin ve minimum çaba ile çok sayıda diğer özelleştirmeler yapın. Sonuç olarak, Autodesk tarafından farklı bileşenlerin ve mimarilerin tasarlanması ve modellenmesi için eksiksiz bir ortamdır .

Autodesk AutoCAD 2019 Özellikleri

Autodesk AutoCAD 2019'un bazı özellikleri şunlardır:

Güçlü CAD tasarım aracı

Daha iyi hassasiyet ve daha doğruluk sağlar

Hemen hemen her 2D veya 3D bileşeni tasarlayın

Mekanik parçalar, sanat eserleri ve binalar tasarlayın

Komut satırı ile kullanıcı arayüzü gibi ofis

Özel şekiller çizin ve yapıştırma için ızgarayı etkinleştirin

Şekilleri özelleştirmek için çapa noktaları ekleyin

Sıfırdan 3B nesneler oluşturun

Yüksek kaliteli dokular tasarlayın

Kamerayı ayarlamak için güçlü navigasyon paneli

Modelleri farklı formatlara dışa aktarın

3D baskı hizmeti ve çok daha fazlasını destekler

Autodesk AutoCAD 2019 için Sistem Gereksinimleri

Autodesk AutoCAD 2019'u indirmeden önce, sisteminizin belirtilen gereksinimleri karşıladığından emin olun.

İşletim Sistemi: Windows 10/8/7

Boş Sabit Disk Alanı: 2 GB minimum boş HDD

Yüklenen Bellek: En az 2 GB RAM

İşlemci: Intel Çok Çekirdekli İşlemci

Autodesk AutoCAD 2019 Bedava İndir

Windows x86 ve x64 mimarisi için en son Autodesk AutoCAD 2019'un bağımsız çevrimdışı yükleyicisini indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

32bit 

http://62.138.14.224/GraphicTools/Autodesk.AutoCAD.2019.x86.zip

64bit

http://62.138.14.224/GraphicTools/Autodesk.AutoCAD.2019.x64.zip

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ilaçlı değil mi bu hocam? geçenlerde birinin başı ağrımıştı bunun yüzünden galiba konusu vardı

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

ilaçlı değil mi bu hocam? geçenlerde birinin başı ağrımıştı bunun yüzünden galiba konusu vardı

bilmiyorumki hocam ama bu kadarı veren ilacınıda vermiştir heralde (: yada ilaçta illaki vardır piyasada.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam ...

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

solidworks ile ilgiliydi galiba o.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Nasıl oldu hocam? Şirket kullanımı sorun olabiliyor ama bir ev kullanıcısına da bulaşıyorlar mı?

Evde güvende değil miyiz?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Nasıl oldu hocam? Şirket kullanımı sorun olabiliyor ama bir ev kullanıcısına da bulaşıyorlar mı?

internete bağlanmazsan güvende olabilirsin. ancak internete bağlı iken program arka planda veri gönderebilir.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

internete bağlanmazsan güvende olabilirsin. ancak internete bağlı iken program arka planda veri gönderebilir.

Hocam o dediğin zaten oluyor. Ama bazı şirketler ev kullanıcısı ile uğraşmıyor fakat cihaz bir şirketten bağlanmıssa durum ticari olduğu için doğrudan dava açıyorlar. Vestel de çalışırken 100 kusur PC bu nedenle kara listedeydi ve AutoCAD Vestele dava açmıştı.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hocam o dediğin zaten oluyor. Ama bazı şirketler ev kullanıcısı ile uğraşmıyor fakat cihaz bir şirketten bağlanmıssa durum ticari olduğu için doğrudan dava açıyorlar. Vestel de çalışırken 100 kusur PC bu nedenle kara listedeydi ve AutoCAD Vestele dava açmıştı.

hocam ev mi iş yeri mi nasıl anlayacaklar?

her gün saatlerce evde de program üzerinde çalışma yapsan seninle de uğraşırlar diye düşünüyorum :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

hocam ev mi iş yeri mi nasıl anlayacaklar?

her gün saatlerce evde de program üzerinde çalışma yapsan seninle de uğraşırlar diye düşünüyorum :)

Hocam iş yerlerinin genelde IP sabittir. Bir şekilde ev mı iş yeri mı bilirler diye dusunuyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

bugün solidworks pazarlama biriminden aradılar. Crack muhabbeti yaptık adam evde crack li kurun şimdiye kadar hiç ev basılmadi dedi (: şirkette kullanımı ücretli solidworks ün 

Toplam Hit: 3734 Toplam Mesaj: 15
autocad 2019