Avea Sms Paketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar 4 gün önce sms aldım 500 bitti yenıden alıcam 30 gün bekle dior kıl oldum online şeyde dior 500 sms abonelıgı durdur desem 5000 abonelıgı başlat desem olurmu acaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    olmaz öyle şey,paket bittiyse 1 ay beklemek zorundasın,sixtyn sene alamazsın su an :)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    email çektım:D dedım bole boyle deım ya bi çozum bulun yada hattımın kapatılma işlemlerıne başlatılmasını istiorum:d deım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Haydaa,abi adamların belli bir sistemi var,1 ay icinde millet istedigi kadar alsa boku çıkar bu işin :S

Kusura bakma da koca şirket "yapmazsanız hattımı kapatırım ulan !!?" gibi sacma bi tehditi tiklemez bile...

Edit : 

@lenova

morq iyide bunlar hayrına vermıorki :W  parasıyla:D kıza ben napıcam dha 4 gun 4 gunde 500 tane bıttı :Ddüşünebılıromusun ben napayım

Onu da sen düşünecektin hacı,kız aveaysa ne bok yemeye 500 aldın,telsimse git telsim al 5000 kullan,turkcellse 5 msjdan sonrası gun içi beleş 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    morq iyide bunlar hayrına vermıorki :W  parasıyla:D kıza ben napıcam dha 4 gun 4 gunde 500 tane bıttı :Ddüşünebılıromusun ben napayım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

Haydaa,abi adamların belli bir sistemi var,1 ay icinde millet istedigi kadar alsa boku çıkar bu işin :S

Kusura bakma da koca şirket "yapmazsanız hattımı kapatırım ulan !!?" gibi sacma bi tehditi tiklemez bile...

Edit : 

@lenova

Onu da sen düşünecektin hacı,kız aveaysa ne bok yemeye 500 aldın,telsimse git telsim al 5000 kullan,turkcellse 5 msjdan sonrası gun içi beleş 

söledım de kızın : aile   avea mış.:D nese du bakalım avea kaşardır bellı olmaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Sen 4 günde 500 SMS'i bitirip diğer ayı bekLeyeceğine kıza avea hat aL 5000'i idareLi oLarak 1 ayda bitirin..

Edit: andrei'de aynı oLaydan bahsetmiş =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

Sen 4 günde 500 SMS'i bitirip diğer ayı bekLeyeceğine kıza avea hat aL 5000'i idareLi oLarak 1 ayda bitirin..

Edit: andrei'de aynı oLaydan bahsetmiş =)

yk morqcm kızın zaten hattı aveA:D ben bu kadar çabuk bıtcegı nı nerden bıleyım bu kadaar beklemıordumD:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    hafız git yeni bi hat al sen iyisimi :P

Orman Mühendisi //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    :D:D avea belkı mutlu haberlerıyle gelır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

lenova bunu yazdı:
    :D:D avea belkı mutlu haberlerıyle gelır

yaa olum atla pencereden :D kızın hattı awea senin hattın awea ne demeye 500 sms yapıyon onu anlamıyom.. :D türk değilmiyix hepimizin kanında biraz war.. :D:D

Toplam Hit: 3552 Toplam Mesaj: 22