Aviram Kafayı Yedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    Hocalar hazır yeri gelmişken sorayım, avira'nın neti yavaşlatması normalmi? nod 32 yukluyken 105 lerdeydı ındırme, avira yüklediğim günden beri 65 in üstüne çıkamadım :S

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

AntiSeptiK bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocalar hazır yeri gelmişken sorayım, avira'nın neti yavaşlatması normalmi? nod 32 yukluyken 105 lerdeydı ındırme, avira yüklediğim günden beri 65 in üstüne çıkamadım :S
    -----------------------------

hocam ben bizzat avira kullanıyorum hiçbi problem yok 100-110a bile cıkıyo bazen download

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasattt
    hasattt's avatar
    Erkek

Ben de avira free kullanıyorum birçok antivirüsden daha iyi. üstelik sadece imza ile değil programın işleyişine göre de zararlı yazılım oluduguna karar veriyor.

mesela en basitinden bir disassembler ile açın kodu. en altlarda bir yere"jmp " kodu ekleyin exenin pe baslıgından da ep değerini jmp kodu ile değiştirin, hiç bir antivirüs uyarı vermez ama avira ep aşağılarda olduğu için durumu çakıp uyarı verir.

ayrıca jotti virüstotal gibi sitelerde yazdıgım packleri sürekli deniyorum en çok yakalayan avira.

E=mc2 ise F=m.a dır
Toplam Hit: 4206 Toplam Mesaj: 14