Avm'de Ne Standı Açılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar

alışveriş merkezinde stand açmayı düşünüyorum. aklımda bikaç fikir var ama sizlere de sorayım belki ilginç fikirler gelebilir diye düşündüm. (domain konularından çok yaratıcı şeyler çıktığını biliyorum)

istediğim bardakta mısır, çikolata şelalesi gibi her yerde olan ve artık kazandırmayan standlar yerine, pek olmayan ve tutması muhtemel ürünler. benim düşündüğüm ıslak hamburger veya bardakta mantı. sizce tutar mı?

farklı fikirlere de açığım. sizce ne satılır? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bardakta mantı mı :S Hiç hoş olmaz gibime geliyor. Ama şöyle bir öneride bulunabilirim. Geçenlerde avmye gittiğimde bu dediğin çilolata şeysi dışında patatesi ince dilimleyip değişik bişey yapan alet vardı acelem olmasaydı deneyebilirdim :) Patatesi ince dilimliyor ama tek parça halinde vida misali bişey oluyor. Enteresan gelmişti. Dediğim zımbırtı yoksa ondan çak meraklı kalabalıktan bile para vurursun :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek
    sosisli satabilirsiniz ;p
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Islak hamburger satabilirim diyorsun o zaman öyle bir stand açıp patso filan da sat aynı şekilde kumru filan da olaiblir. Özellikle patso çok satılabilir.(sosisli patso, tavuklu filan diye çeşitlendirebilirsin.) Avm yakılarında üniversite veya öğrencilerin takılabileceği bir yerse orası böyle ucuz yollu hızlı servis edilebilecek fast food lar aşırı gider.

Yaz aylarında tropikal mix içecekler de çok gidiyor. Şeyde yapabilirsin mikser de buz+meyve suyunu karıştırıp buzlu içecek de satabilirsin. Mesela kahve dünyasında çikolatalısı var oldukçada satılıyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

CHOCO BANANA OLARAK GEÇİYOR İSMİ.

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

Bayanlara yönelik bir stand açabilirsen çok iyi olur şahsi görüşüm Bayanlar olmasa AVM'ler olmazdı.AVM canavarları çünkü :)

Çanta ,otantik elbiseler & Takı, vb.

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Abi dondurma diyorum başka bişi demiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

hoca fındık sat günde 1000 cirosu var en az

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    ucuz olacak her kesime hitap edeceklerin basinda bence;bardak makarna,tanesi 1 tl den kucuk ebatli findik olabilir.Bazi kuruluslar var dernek vs kendi urunlerini uretip satiyorlar.Onlarla goruserek urunleri onlardan.alip onlar adina satabilirsn.O sekilde onun daha cok acik olacktir.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bardakta mantı 10 numara fikirde işte kimsenin dışarıda sarımsak yemeye götü yemez sarımsaklı yoğurt olmadan da mantı yemek olmaz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

çiğ köfte ve dondurma 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
Toplam Hit: 10216 Toplam Mesaj: 38