folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Avrupaya Coin Gönderip Çekme

Avrupaya Coin Gönderip Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Barcelona Kaymakamlığı önünde duran arkadaşın İspanya ülkesi sınırlarında faaliyet gösteren bir bankadan açtığı bir hesap yada aldığı bir kredi kartı var mı?

Bu ikisinden birisi varsa (yoksa orada yaşamını nasıl sürdürmeyi düşünüyor merak ediyorum) euro ya çevrilmiş olan parayı bu hesaba çekecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    qoqo bunu yazdı

Barcelona Kaymakamlığı önünde duran arkadaşın İspanya ülkesi sınırlarında faaliyet gösteren bir bankadan açtığı bir hesap yada aldığı bir kredi kartı var mı?

Bu ikisinden birisi varsa (yoksa orada yaşamını nasıl sürdürmeyi düşünüyor merak ediyorum) euro ya çevrilmiş olan parayı bu hesaba çekecek.

var baba hesap ta nerden cekicek :D 

binance in neresinde bu para cekme tusu :D 

@tuncaxxz teb kurdan sikiyor + ucretsiz para cekmenin limiti var

bu binance da dedigin yerler bulamamistim bakiyorum simdi eyvallah

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Adam onu kripto borsasından banka hesabına çektiğinde geleneksel yolla ödediğinden çok daha fazla parası vergiye gidecek:)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Adam onu kripto borsasından banka hesabına çektiğinde geleneksel yolla ödediğinden çok daha fazla parası vergiye gidecek:)

İspanyada vergi mi var kriptoya bilmedigimden soruyorum. Biz nasil burada binancetr ile para atiyosak iceri ispanyollarda bi banka ile para atiyodur diye dusunuyorum iceri.

Arkadasin ilk is ispanyada millet nasil binance veya benzeri kripto sitelere para atiyo bunu ogrenmesi lazim gerisi kolay zaten.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Cevabı burda hocam

https://www.tahribat.com/forum/yabanci-bankalardan-kripto-borsasina-para-gonderme-252611

İspanya da Sepa alanı içinde olduğundan sorunsuz yatırma-çekme işlemi yapabilirsiniz. En uygun ve mantıklısı benim bulduklarımdan buydu

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı

TEB hesabı varsa hiç coinle falan uğraşmasın hocam. TEBin ispanyada Deutche Bank ile anlaşması var direkt euro hesabından komisyonsuz günlük 6000TL ye kadar çekim yapabiliyor. Limiti değiştirebiliyor musun tam emin değilim ama iş görür yine de. 

Binanceda da Cüzdan->Spot Cüzdan 'a girip sağ üstten Çekme kısmına gelince euro seçeneğinde önerilen 2 yöntem var, birisi banka hesabı diğeri banka kartı (visa) bir de advcash var. Banka transferinde ek bir şeyler istiyorlar o yüzden hiç yapmadım ben ama advcash ile işimi çözmüştüm ben.

Miktar yüksek olunca advcash daha mantıklı oluyor ama son çare olarak düşünsün, 500€ için gerek yok. Banka kartı visa ise kartına çeksin kurtulsun. 

Bu anlaşmaya rağmen 2015 civarında enpara daha uyguna geliyordu. Enpara denesin. Maaşı enparaya aktarıp tek seferde orada ATM'den çeksin 3-5 usd işlem ücreti olur sadece + döviz çeviri kayıpları

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

binanceTR'ye TL para gönderip -> USDT alıp -> arkadaşının binanceGlobal USDT hesabına gönderip -> binanceGlobal hesabından kendi banka hesabına USD gönderip -> barselona kaymakamlığının önündeki ATM'den USD olarak çekip -> köşedeki döviz bürosunda EUR'a çevirse. karşı köşeden de döner kebab yese olmaz mı?

döner kebab haricinde gerisini denemedim :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

o arkadaşın ispanya yasalarından haberi yoksa (benim de yok) ve ispanya'da coinlere vergi varsa hatta daha beteri nerden buldun diye soruyorlarsa o komisyondan çok daha fazla başı belaya girebilir. önce yasaları araştırsın. bizde vergi falan yok. bankaya çekiyorsun bankadan gönderiyorsun vb. ancak birçok avrupa ülkesinde borsa hesap dökümü isteyip kazandığın paradan vergisini alıyorlar. heryeri bizim vatanımız gibi özgürlükçü sanmayın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Güzel yöntemler var

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 1868 Toplam Mesaj: 22
avrupa coin